Dji Yetkili Servis

İşimizi severek yaparken ,Dji yetkili servis teknik departmanı en yüksek kaliteli çözümlerini profesyonel standartlarda tutarken onarım için servisimize gelen her cihaz için aynı özenle ile tamir hizmeti vermektedir.

Dji Yetkili Servis

Dji Yetkili Servis bünyesinde ki teknisyenlerimiz drone onarımı ve toplama drone üretimi hizmeti sunmaktadır. Teknik servisimizde çalışan arkadaşlar sizlerin tecrübelerine göre drone servis ve dronlarla ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. İlk kez drone kullanacaklar yada profesyonel drone kullanıcıları için her zaman yanındayız.

Dji yetkili servis ekibi küçük ve büyük ölçekleri işletmelerin ve hobi amaçlı kullanıcılarımız için sektörde hep bir adım önde giderek pratik çözümler üretmektedir.

İşimizi severek yaparken ,Dji yetkili servis teknik departmanı en yüksek kaliteli  çözümlerini profesyonel standartlarda tutarken onarım için servisimize gelen her cihaz için aynı özenle ile tamir hizmeti vermektedir. 

Dji yetkili servis hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0533 056 32 88 numaralı telefon ve whatsapp hattından bizimle iletişime geçmekte vakit geçirmeyin.

Dizi ,film sektörleri ,prodüksiyon firmaları ve hobi amaçlı drone kullanıcıları için ihtiyaçlarına yönelik her türlü yedek parça imkanı mevcuttur.

Not : Firmamız özel servis olup dji markalı tüm ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktadır.