DJI DRONE KULLANIMI

Drone kullanımı ile ilgili bilmeniz gereken bir çok önemli nokta vardır .Kısa bir süre drone kullanımını deneyimledikten sonra rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

DJI DRONE KULLANIMI

Drone kullanımı ile ilgili bilmeniz gereken bir çok önemli nokta vardır .Kısa bir süre drone kullanımını deneyimledikten sonra rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanım ve kaliteli çekimler yapmak istiyorsanız çekimler yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve drone’nuzun hangi özelliklere sahip olduğunu bilmeniz gerekir.

Dji Markalı Ürünler

İnsansız hava araçları denince akla ilk gelen isim DJI’dır. Kullanıcı kitlesi çok geniştir .Her türlü kullanıcıya hitap eden ürünler piyasa sunmuştur .Hobi amaçlı kullananlar profesyonel çekim yapanlar  ve ticari amaçlı kullanan kullanıcılar için ürün yelpazesi geniştir.

Drone’ların havada tutunma özelliği ,batarya (şarj) ömrünün yeterliliği ,görüntü ve video kalitesi ,kalibrasyon ,netlik ,çözünürlük ,takip özelliği ,video titreşim oranının düşüklüğü ,drone’ların büyüklüğü  gibi dikkat etmeniz gereken bir çok kriter bulunmaktadır .Piyasanın en kaliteli markası dji markalı ürünlerdir. Bu yüzden bir çok kullanıcı dji ürünlerini tercih etmektedir .Drone Dünyası bütün dji drone  servis hizmetlerini vermektedir.

Dji Drone Tamiri Hakkında

Drone ( İnsansız Hava Aracı )üzerine Drone Dünyası olarak hizmet vermekteyiz.

Dji drone servis olarak elektronik tamir üzerine 2000’li  yıllardır beri  hizmet vermekteyiz. DJI PHANTOM 3 ,DJI PHANTOM 3 PRO ,DJI PHANTOM 3ADVANCED,DJI PHANTOM 4 ,DJI PHANTOM 4 PRO ,PHANTOM 4 PRO TERMAL KAMERALI DRONE ,DJI INSPİRE 1 ,DJI INSPIRE 2 ,DJI MAVIC PRO ,DJI SPARK ,DJI MATRİCE 100 ,DJI MATRİCE 200 ,DJI MATRİCE 600,DJI OSMO ,DJI RONİN-M,RONİN-S,DJI FOCUS SET ,ve gelecek olan modellerden ZEMMUS X4 S ,ZEMMUS X5 S ve KARGO DRONE modellerinin ve diğer dji ürünlerinin ve yedek parçaları ile ilgili tamir hizmeti sunmaktayız. Drone dünyası teknik servisinde onarım, bakım , arıza tespiti , arızanın giderilmesi gibi işlemler kısa sürede yapılmaktadır .

Dji markalı ürünleri kargo yoluyla firmamıza gönderebilirsiniz .Türkiye’nin her yerinden bizlere drone’larınızı ulaştırabilirsiniz. Gimbal arızalarının giderilmesi ,ESC Status Error gibi bir çok sorunu ve arızayı kısa sürede tamir etme garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin gönderdikleri drone’ları veya teknik servise getirilen drone’ları teslim aldıktan sonra servis sürecini başlatarak en kısa sürede tamiri yapılarak arızası giderilir ve kargo yoluyla müşterilerimize gönderilir.

Her türlü dji drone servis hizmetleri ve dji drone tamiri hizmetleri için sizleri firmamıza bekleriz.Diğer firmaların aksine ürünlerinizi en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde drone dünyasında teslim edip geri dönüş sağlayabilirsiniz.