DJI İnspire 2 Kronik Arıza

Biz Drone Dünyası ailesi olarak Dji İnspire 2 servis ile alakalı tüm servis hizmetlerini sağlayarak gimbal onarımı ve anakart onarımı ,batarya yuvası onarımı gibi konularda üstün başarılar göstermekteyiz.

DJI İnspire 2 Kronik Arıza

DJI İnspire 2 hepimizin bildiği gibi profesyonel video çekim işleriniz için muhtemelen günümüzün en iyi cihazıdır. Fakat DJI ailesinin her dronunda olduğu gibi İnspire 2 dronunda mühendislik hatası sebebiyle bazı kronik arızaları mevcuttur.

 

Batarya Yuvası

Biz DJI Inspire 2 Servis olarak en çok arızalanan konuyu sizlerle paylaşmak istedik.

Operatörün kusuru olsun yada olmasın DJI İnspire 2 batarya yuvası destek noktalarının zayıf olması sebebiyle kırılmaktadır.Kırığın seviyesine göre uçuş çok yada az riskli olabilir.

 

dji-inspire2-servis

Böyle bir kırık yada çatlak gördüğünüz de batarya yuvasında elinizle yoklayarak uçuşu tehlikeye atacak seviyede olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ancak basit seviyedeki onarım işlemi için bütün cihazın tamamını tehlikeye riske atmaya gerek yoktur. Eğer İnspire 2 de resimdekine benzer çatlak kırık tespit ederseniz hiç uçuş yapmadan DJI Inspire 2 Servis getirmenizi öneririz.