Dji Inspire 2 Ve Dji Inspire 2 Servis

Dji markasının ürettiği inspire 2 modeli sinema dünyasının, reklam ve dizi sektörünün vazgeçilmezi olarak yerini almaktadır.

Dji Inspire 2 

Dji markasının ürettiği  inspire 2 modeli sinema dünyasının, reklam ve dizi sektörünün  vazgeçilmezi olarak yerini almaktadır. Dji inspire 2 modelini diğer dronelardan ayıran 5.2 K çözünürlüğünde 4:4:4 kayıpsız ,30 fps video kaydı alıyor olmasıdır.Inspire 2  lisanslı modeli cinema  DNG  4K 60 fps (RAW) formatında çekim yapıyor ve 100 MPS lik bir veri akışıda sağlamış bulunuyor.Inspire 2 Cınessdlerle kullanılabiliniyorken aynı zamanda SSD  Hardiks yuvasıda bulunmaktadır.Dji inspire 2 modelini dilersiniz SSD  Hardiks ile çalıştırmanız mümkündür. DJi firmasının ürettiği ilk çift kamera drone özelliğini taşımaktadır.Inspire 2 modelinin her yerinde sensörler ve kameralar bulunmaktadır.Dji inspire 2 drone üzerinde tam 5 adet sensör bulunmakta ve bu sensörler önde,üstte ve altta bulunmasıyla kızıl ötesi sensörlerle drone etrafında 360 derecelik duvarı oluşturuyor.

 

Inspire 2 Tamiri Ve Dji Inspire 2 Servis

Peki bu muhteşem cihazda ne gibi arızalarla karşılaşabilir siniz?

Inspire 2 modelinde hafif veya sert düşüşlerde sağ kol veya sol kollarda karbon boruda kırılma meydana geldiği için Dji Inspire 2 Servis olarak kol değişimi yapmaktayız.

Dji inspire2 modelinin motoru darbe almiş veya herhangi bir düşme sonucu motorda hasar farkederseniz motor altındaki kartın hasar görmesi veya motor durması, motor kırılması ,motor sesi  gibi durumlarda yani Esc status  eror arızasında dronunuz tamire ihtiyaç duymaktadır. Bu  gibi durumlarda dronelarınızdan vazgeçmek veya hurdaya çıkarmak yerine uzman bir teknik servis görüşünü almanızı öneririz. Bu konuda sizlere daha az maliyetierle Inspire 2 Tamiri olarak hizmet sunmaktayız.

Dji inspire 2 modelinde bir diğer sorunda GPS cihazıdır.GPS başlıca başlamış olduğu lokasyondan beri geçtiği tüm lokasyonları yani lokasyonların koordinatlarını iç hafızada tutmasıdır.Yaklaşık GPS 20 uyduya bağlanmaktadır.Eğer sizin GPS cihazınız 10 veya daha altı uyduya bağlanırsa tabiki de farklı bir durum söz konusudur.Bu yüzden bu konuıda drone servisi ile alakalı en profesyonel ellerde kendizi bulacaksınız.Bu yüzden Dji Inspire 2 tamir getirmeniz sizlere yarar sağlacaktır.

Inspire 2 modelinde gimbalin tutulduğu mount kırıldığı zaman kablo gerilimi olduğu için soket kırılımı gerçekleşmektedir.Mount tamiratı ,auto pilottaki kamera  data soketinin kırılması gibi durumlarda Drone servis olarak bu sorununuzu en kısa zamanda çözüme ulaştırabiliriz.

Dji İnspire2 Servisi

 

Drone Servis olarak sizlere gelecek modeller olan Zemmus X4S, X5S ,X7S onarımı yapılmakta ve yedek parçaları elimizde bulunmaktadır. Dji inspire 2 yedek parçaları ve Zemmus X4S,X5S,X7S modellerinin yedek parçalarını satın almak istiyorsanız telefon numaramızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Dji İnspire2  Teknik Servisi

Dji İnspire2 Tamiri

Dji İnspire2 Kanat resmi

Dji İnspire2 Kasa Tamiri

Dji İnspire2 Gimbal Tamiri

Dji İnspire2 Servisi Yetkili Servis