DJI Mavic 2 Enterprise Dual

İnsansız hava ekipmanlarında bir dünya devi olan DJI ,Mavic 2 Enterprise dual ile termal görüntüleme sistemini taşınabilir hale getirdi. Ticari amaçlı kullanımlarda drone pilotlarının kullanımı için daha hızlı ve güvenilir bir seçenek sunacaktır.

DJI Mavic 2 Enterprise Dual

 

İnsansız hava ekipmanlarında bir dünya devi olan DJI ,Mavic 2 Enterprise dual ile termal görüntüleme sistemini  taşınabilir hale getirdi. Ticari amaçlı kullanımlarda drone pilotlarının kullanımı için daha hızlı ve güvenilir bir seçenek sunacaktır.

FLIR ile ortak geliştirilen DJI Mavic 2 Enterprise Dual gelişmiş aksesuarları ve kontrolleri ile kompakt bir tasarımdır. DJI Mavic 2 Enterprise Dual sayesinde acil durum müdahalelerinde ,endüstriyel operasyonlarda, raporlamada ve analiz için sıcaklık işlemlerinde bir çok veriyi depolamanızı sağlar.

 

Hızlı bir şekilde günümüzde yayılan dronlar güvenlik açısından bir çok operasyonda ve tehlikeli görevlerde risk almanızı azaltıyor.

 

FLIR Termal Görüntüleme

 

DJI Mavic 2 Enterprise Dual ,4 K sensör  ve termal verileri yakalamak içinse FLIR ( Lepton termal mikro kamera ) bulunduran 3 eksenli bir sabit gimbal kamerasına sahiptir ve bu sensörler sayesinde duman, sis ,gece uçuşlarında ve zor şartlardaki gündüz uçuşlarında kolaylık sağlayacaktır.

Çift sensörlü kamerası ile kamera verileri görselleştirmek için DJI Pilot uçuş kontrolü uygulaması ile farklı akıllı ekran modlarını seçmeleri mümkündür.

dji mavic 2 enterprise dual

 

FLIR MSX : Multispektral ( MSX ) görüntüleme ile gerçek zamanlı termal görüntüyü yüksek çözünürlükte  görmelerini sağlar.

 

Alan Ölçümü : En düşük ve yüksek sıcaklıktaki görüntüler  ile herhangi bir ögede veya nesnede aşırı ısınma olup olmadığını anlamanızı sağlar.

 

İzoterm : Belirli sıcaklık aralığındaki nesnelerde özel bir renk paleti kullanılmasıyla drone pilotlarına arama kurtarma operasyonlarında ve itfaiye personellerinin yangınlarda sıcak olan alanları belirlemesinde özel ek esneklik sağlayacaktır.

 

Nokta Ölçer :Herhangi bir nesnenin ortalama sıcaklığını göstermektedir. Tehlikeli ve kritik alanlarda herhangi bir nesneyi kolayca izleyip ölçmenize yardımcı olacaktır.  

 

 

DJI Mavic 2 Dual Gelişmiş Veri Güvenliği Özellikleri

 

Mavic 2 Dual ile depolanan verilerinizin tümüne erişmek için 24 GB dahili veri depolama ve parola koruması içermektedir. Parola koruması etkin olduğu durumda drone pilotları parola korumasını etkinleştirdiği zaman parolayı girmeleri ve uzaktan kumanda ile bağlantılarını ve dronun deposuna tam erişim sağlayarak gelişmiş bütün güvenlik ayarlarını ve özel kullanımlarını sağlamaları gerekmektedir. DJI Mavic 2 Enterprise Dual ,DJI Pilot uygulaması ile kullanabilirler. Yerel Veri Modu özelliği ile kullanıcının bağlı olduğu mobil cihazı internetten herhangi bir veri almasına veya göndermesine engel olur.

 

DJI Mavic 2 Enterprise  Dual  Aksesuarları

 

DJI Mavic 2 Enterprise Dual drone ,DJI Mavic 2 Enterprise dronun sunduğu standart özelliklerle uyumludur.

Çift termal –RGB kameralarını kullanabileceğiniz aksesuarlar

DJI Mavic 2 Enterprise LoudSpeaker

DJI Mavic 2  Beacon

DJI Mavic 2 Enterprise Spotlight

 

DJI Mavic 2 Enterprise Dual Fiyat

 

DJI Mavic 2 Enterprise Dual ABD ‘de perakende fiyatı 2.699 USD ‘dir.1 adet uzaktan kumanda ,3 adet takılabilir aksesuar ,1 adet batarya ve 1 adet koruyucu kılıf içermektedir. Fly More Kıt  ise 419 USD ‘dır.  Fly More Kıt ise 2 adet pil , 1 adet araç şarj cihazı,1 adet akü şarj yuvası ,1 adet USB konektörü ,ek pervane  ve 1 adet  yumuşak kılıf içermektedir.