DJI Mavic 2 Pro Batarya Ve Güvenlik Önemleri

DJI firmasının üretmiş olduğu dronlar arasında en iyi uçuş süresine sahip olan bu cihaz tüketici ve profesyonel alanlarda kullananlar için ideal bir drondur. DJI Mavic 2 Pro Servis firması olarak almanız gereken batarya ve güvenlik önlemleri

DJI Mavic 2 Pro Batarya Ve Güvenlik Önemleri

 

DJI firmasının  üretmiş olduğu dronlar arasında en iyi uçuş süresine sahip olan bu cihaz  tüketici ve profesyonel alanlarda kullananlar için ideal bir drondur.Drone Dünyası olarak kısaca sizlere DJI Mavic 2 Pro cihazın güvenlik önlemlerinden bahsedelim.

 

DJI Mavic 2 Pro Batarya Ve Güvenlik Önemleri

 

Otomatik Deşarj :Eğer pil on günden daha uzun bir süre bırakılırsa %60’tan daha düşük bi değere düşer otomatik olarak boşalır.

 

Dengeli Şarj :Şarj sırasında bataryanın hücresi otomatik olarak dengeler.

 

Aşırı Akım ve Aşrı Akım Koruma :Şarj esnasında güvenlik için ,batarya yüzde yüze ulaştığında veya aşırı bir akım algılandığı zaman şarjı otomatik olarak doldurur.

 

Pil Hücresi Hasar Koruması : Eğer bir pil hücresinde hasar meydana geldiği tespit edllirse DJI GO 4 uygulaması bir uyarı mesajı gönderecektir.

 

Hazırda Bekletme Modu : 20 dakika boyunca devre dışı kalınca otomatik olarak pil kapanır. % 10’dan  daha aşağıya inince pil batarya kalıcı hasarları önlemek için pil Hazırda Bekleme Moduna girecektir.

 

Kısa Devre Koruması : Eğer kısa devre tespit olursa güç kaynağı otomatik olarak kesilir.

 

DJI Mavic 2 Pro Batarya

 

Pİl Türü : Lipo 4S ,

Kapasite : 3850 mah ,

Voltaj :15,4 V ,

Maksimum Şarj Gerilimi : 17,6 V ,

Maksimum Şarj Gücü : 80 W ,

Şarj sıcaklık Aralığı :5 0 ile 40 ,

Net Ağırlık :297 g ,

Enerji :59,29 WH ,

 

DJI Mavic 2 Pro Batarya Hangi Cihazlar  İle Uyumludur?

 

  • DJI Mavic 2 Pro
  • DJI Mavic 2 Zoom
  • DJI Mavic 2 Şarj Cihazı
  • DJI Mavic 2 Araç Şarj Cihazı
  • DJI Mavic 2 Charging Hub
  • DJI Mavic 2 Battery to Power Bank Adapter

 

DJI markalı Mavic 2 Pro cihaza sahipseniz ve bu cihazın teknik özelliklerini , kumanda özelliklerini ,bakımını ve onarımını merak edebiliyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki sorulara detaylı cevaplar bulabilirsiniz. DJI Mavic 2 Pro Tamiri ihtiyacınız varsa sizlere bu konuda en kısa sürede yardımcı olalım.DJI Mavic 2 Pro Tamir olarak kırımsız keyifli vakitler dileriz.