DJI Mavic Air Sıvı Teması

Drone kullanıcıları için DJI Mavic Air Servis firmasına sıvı temaslarından ötürü zarar gören cihazlardan bahsedelim.

DJI Mavic Air  Sıvı Teması

Dji markalı drone kullanıcıları için Mavic Air’de oluşan sıvı temaslarından bahsedelim. 

Mavic Air Sıvı Teması

Dji markalı drone kullanıcıları için Mavic Air’de oluşan sıvı temaslarından bahsedelim. Dronelarınızda oluşan sıvı temaslarında yani denize düşmesi ve ya tatlı suya, göllere düşmesi arasında ciddi bir fark vardır. Denize düşen dronelarınızı çok kısa bir sürede çıkarılması halinde kurtarılma ihtimali çok yüksektir. Tuzlu su iletken olduğu için droneların içinde bulunan elektronik karta ciddi hasarlar vermektedir.

Sıvı Teması

DJI Mavic Air  Sıvı Teması Durumda Dikkatli Olunuz

Sizde bir drone kullanıcıysanız eğer dronenunuz denize düştüyse cihazınızı çıkartır çıkartmaz tatlı suya bırakınız. Daha sonra dronenuzun pilini sökün ve tatlı suda cihanızını bırakın ve bu sayede cihazda bulunan tuzu iyice salmış olursunuz. Daha sonra cihazınızın bir süre kurumasını bekleyiniz. Kuruduktan sonra  cihazınızı Dji mavic air servis bünyesine kargo yoluyla gönderin. Dji mavic air servis firmasına gelen dronelarda oluşan sıvı temaslarında bütün elektronik aksamı söküyoruz ve gaz yağı ile yıkamaya devam ediyoruz elektronik hataları giderdikten sonra cihazınızı mümkün olan  en kısa sürede eski kondüsyonuna ulaştırıyoruz.

Mavic Air Sıvı

Mavic Air Resmi

Dji Drone Servis hizmetlerinde çalışan ekibimiz alanında uzman kişilerdir.Dji drone servis çalışanları tüm dronelar hakkında bilgi sahibi olan kişilerdir.

Mavic Air Su Teması

Mavic Sıvı Teması

Dji mavic air servis olarak

Dronelarınızda oluşan kırılmış kolları , gimbal tamiri ,Esc statüs hataları, ribon kablo değişimi , sensör değişimi,alt kasa değişimi , üst kasa değişimi, kamera değişimi ,eksik pervane tamamlama, sıvı teması ,batarya değişimi ve tamiri ,batarya yazılımı ,kamera ribon kablo değişimi ,gimbal (kamera) cable tamiri, kamera sabitleme tutacağı,body (kabuk ,shell ,vücud )değişimi,anakart değişimi, kumanda ekran değişimi ve tamiri, motor tamiri ,motor ve pervane arasındaki adaptör değişimi ,yedek parça gibi bir çok işlemleri gerçekleştiriyoruz. Dji drone servis DJI markalı dronların tamirini ve servisi için sizleri firmamıza bekleriz.Diğer firmaların aksine bizlere güvenle ürünlerinizi teslim edebilirsiniz ve en kısa sürede dji drone dünyasından geri dönüş sağlayabilirsiniz.Mavic Air sıvı temaslı cihazlar daha önceden elimize geçmiş olup tamirini ve onarımını yaparken ne derece zorluklar yaşadığımızı bizler çok iyi biliyoruz o yüzden dronunuzu uçururken mümkün olduğunda deniz,göl vs sularından uzakta uçurmanızı tavsiye ederiz. Şimdiden tüm drone kullanıcılarımıza keyifli uçuşlar dileriz.

Mavic Air Sıvı Teması