Dji Mavic Pro Plantinum 2

Uçuş süresi 27 dakikadan 30 dakikaya çıkarılmış,%60 daha sessiz ve taşınması daha kolay olacağı düşünülüyor ve fazla yere ihtiyaç duymayacağı için sırt çantanızda daha da kolay taşıma imkanınız olacak.

Dji Mavic Pro Plantinum 2

Uçuş süresi 27 dakikadan 30 dakikaya çıkarılmış,

%60 daha sessiz,

Taşınması daha kolay olacağı düşünülüyor ve fazla yere ihtiyaç duymayacağı için sırt çantanızda daha da kolay taşıma imkanınız olacak. Hafif ve kompakt olduğundan her yere kolaylıkla uçabilirsiniz ve kamerasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bilindiği gibi piyasada bulunan cihazların bataryası lityum polimer’dir. Bu da sıcaklık normal olduğunda işe yaramaktadır. Normal sıcaklığın altına düştüğü zamanlarda da problemlerle karşı karşıya kalmaktadır drone kullanıcılarımız. Kısacası soğuk iklimde düzgün çalışmamaktadır. Spekülasyonlara göre bu konuda gelişme göstererek lityum-iyon pil ile birlikte gelmektedir. Cihazınız -40 derece Celsius’da bile çalıştırmanıza olanak sağlamasıdır.Bu şekilde dronenunuzu 30 dakika boyunca daha rahat kullanabileceksiniz.

Fiziksel olarak dronenuzu bulunamayacağınız bir yere gönderdiğinizde bile başka bir yerden dronenuzu rahatça kontrol edebilirsiniz.

Kamera ve drone birbirine bağlı olduğu için ayrılmaz. Bu sayede fotoğraf makinenizin yardımıyla çekimler yapabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle sevdiğimiz dişlilerin her bir kısmı iyileşme göstereceği  düşünülüyor. Lens optiği geliştirilmiş ve mekanik kapak da kullanılmıştır.

20 mpx 1 2inçlik sensörle birlikte geleceği düşünülüyor. Bu da elde edilen görüntülerin daha yüksek kalitede olmasını sağlayacak.

Birinci nesil drone kullanıcıları şimdi dronenun 2 kuşağı olan aerodinamik hale gelen dronelarla daha hızlı hareket edebilecek ve havayı sorunsuz olarak kesmesine yardımcı olacak.

Çeşitli modlar sayesinde hızını kontrol edebilecek ve en yüksek hızda saatte 40 mil olacağı düşünülüyor.

Edindiğimiz bilgilere göre kamera kalitesi genel olarak akıllı telefon kamerasına denk gelmektedir. Hareketli nesneleri kolayca yakabileceksiniz ve önceki kaliteden daha iyi olucak.

Yeni drone özelliği hızın en üst sınıra ulaşmayı sevenler için olacak. Takip et modu ile dronenunuzu çok kullanan için ideal olacaktır.

Dji Yetkili Servis ;

Ribon kablo Değişimi

Sensör Değişimi

Alt Kasa Değişimi

ÜSt Kasa Değişimi

Gimbal (Kamera) Değişimi

ESC Statüs hatası

Eksik Pervane Tamamlama

Yedek parça imkanlarını drone servis olarak sunmaktadır. Müşterilerimize hızlı çözümler üreterek  makul fiyatlarla dji drone servis imkanı sunmaktayız. Şimdiden tüm drone kullanıcılarımıza iyi keyifler dileriz.

Not : Firmamız özel servis olup dji markalı tüm ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktadır.