Dji Osmo Mobile 2

Hareketli çekimler için tasarlanmış model olan Dji Osmo Mobile 2’nin taşınması kolaydır.

Dji Osmo Mobile 2

Hareketli çekimler için tasarlanmış model olan Dji Osmo Mobile 2’nin taşınması kolaydır. Aynı zamanda uzun pil ömrü ile yanınızdan ayırmayacağız bir üründür. Osmo Mobile 2 de dahili bataryaya geçilmiştir ve tek şarjla yaklaşık 15 saat kadar kullanabilirsiniz. Osmo Mobile 2 58.6-84.8 genişliğinde olan ve 8.4 mm kalınlığındaki mobil cihazları desteklemektedir.Cep telefonları için üretilmiş İOS veya Android telefonunuzla çektiğiniz videoların kusursuz ve dengeli olmasını sağlamıştır. Dji Osmo Mobile 2 naylon ve magnezyum karışımı olup yüksek performanslı naylondan üretilmiş olmasıyla ürünün hafif olmasını sağlamıştır. Slow motion video, uzun pozlama, hyperlase, porte modunda active track, dolly zoom ve fotoğraflarda otomatik panorama gibi özellikleri vardır. Bunların yanında

Stabilize El Aygıtlarını Yakalama

15 saatlik Çalişma Süresi

Dji Go uygulaması ile senkronize edilir.

Panoroma işlevi

1/4’’-20 Tripod Montaj

Uygulama yerleştirme izleme teknolojisi

3.3 Geniş akıllı telefonları desteler

Portte,el feneri modları gibi özellikleri vardır.

 

Osmo Mobile 2 Kutu İçeriği

Koruma Çantası

Kullanım Klavuzu

Usb KAblo

Dji Osmo Mobile 2

 

Osmo Mobile 2 Teknik Özellikler

Boyut : 295X113X72 mm

Ağrlık  : 485 Gr

Pil Ömrü : 15 Saat

Kontrollü Hız :120 ° /s maksimum

Kontol Edilebilir Aralık : ±160  ̊̊̊̊ pan / ±155   ̊̊̊̊ eğim yatay monte

¼ ‘’ -20 üçayak üstü montaj

Güç Tüketimi : 1,2 W (statik ve dengeli olduğu durumda)

Mekanik Aralık : ±  170  ̊̊̊̊ pan /-90 ila 70   ̊̊̊̊ rulo / ± 170   ̊̊̊̊ eğim

osmo

osmo-mobile

osmo-mobile

Osmo Mobil 2 Çalıştırıken Yapmanız Gerekenler

OM2 ‘yi şarj etmeniz gerekmektedir. Elinizdeki mevcut akıllı telefonu OM2 ‘ye bağlayıp cihazınızın dengesini ayarlayınız. Daha sonra güç düğmesine basılı tutunuz(yaklaşık 3 sn basılı tutup)ve ardından DJI GO uygulamasını açınız. DJI GO uygulamasını aıktan sonra OM2 ‘yi seçiniz.Karşınıza çıkan talimatlara uyup cihazınızla alakalı ilk ayarlarınızı ve aktivasyonunu gerçekleştiriniz.Aktivasyon işlemlerini gerçekleştiremezseniz dji osmo mobile servis ile iletişime geçebilir teknik destek alabilirsiniz.

Drone dünyası ekibi siz değerli müşterilerimiz için piyasaya çıkan güncel ürünlerin takibini yapmakta ve osmo mobile tamir hizmetleride vermektedir.Aklınızda oluşan sorunlar için Dji osmo mobile servis ile iletişime geçebilirsiniz.