Dji Drone Servis Hizmetlerimiz

Son dönemlerde oldukça popüler olmaya başlayan dronelar üretilmeye başladı ve daha üstün özelliklere sahip olarak kullanım alanları ve amaçları her geçen değişmeye başladı.

Dji Servis /Dji Drone Servis/ Drone Tamir

Son dönemlerde oldukça popüler olmaya başlayan dronelar üretilmeye başladı ve daha üstün özelliklere sahip olarak kullanım alanları ve amaçları her geçen değişmeye başladı. Quadcopter diye tabir edilen  bu cihazlar video çekim amaçlı ve fotoğraf çekimi için kullanılmaktadır. Dji markalı ürünler en fazla ilgi gören cihazlar arasına girmektedir. Hobi amaçlı veya ticari amaçlı kullanan kullanıcı kitlesi geniştir. Dji markalı insansız hava araçlarının popüler olmasındaki neden ise daha net görüntü alması ve görüntüyü diğer insansız hava araçlarına göre daha sabit tutmasıdır. Bazı modelleri ise katlanabilir bir yapıya sahip ve kolayca taşıma imkanı da sunmakla beraber oldukça şık tasarımlardır. Dji drone’ların video çekim kalitesi 4K’dır. Canlı yayın özelliği de bulunmakta olan cihazlar 1080 P canlı yayın yapabilme özelliğine sahiptirler. Yeni sitem cihazlar km bakımından fark yaratmaktadır. Farkına varmadan oluşan bir kaza yada sert bir iniş sonrası herhangi bir arıza durumunda drone’larınızı emin ellerde tamir  ettirmeniz önemlidir. Türkiye’nin en önde gelen dji drone servis firması olmakla beraber  tüm drone tamir , drone servis ihtiyaçlarınız için zamanında güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Dji Drone Servisi Verdiğimiz Modeller

DJI Phantom Serisi Cihazları

- DjiPhantom 3 Standard

- Dji Phantom 3 Professional

- Dji Phantom 3 Advanced

- Dji Phantom 4 Pro

- Dji Phantom 4

- Dji Phantom 5 Standard

- Dji Phantom 5 Professional

- Dji Phantom 5 Advanced

Dji Mavic Serisi Cihazları

- Dji Mavic Pro

- Dji MAvic Air

Dji Matrice Serisi Cihazları

- Dji Matrice 100

- Dji Matrice 200

- Dji Matrice 600

Dji Spark Cihazı

Dji İnspire Serisi Cihazları

- Dji İnspire 1

- Dji İnspire 2

Dji Tello Cihazı

Zemmus Serisi Cihazları

- Zemmus X4S

- Zemmus X5S

Yedek Parça Temini

Kumanda Tamiri ve Servisi

Drone Dünyası  firması Dji Servis olarak yukarıda da belirttiğimiz cihazların bakımını ve servisi itina ile gidermekteyiz. Dronelarınızı uçururken yanlış manevralarınızdan dolayı veya da şarjlarının bitmesinden kaynaklı ve düşürmenizden kaynaklı dji markalı dronelarınız zarar görebilir ve düşebilir. Bu durumlarda özel servis olarak  Dji yetkili servis hizmeti sunan firmalara başvurmanız gerekir. Dronenuzun arızasını gidermek için drone tamir hizmetlerinden yararlanmanız sizler için çok önemlidir. Konusunda uzman tecrübeli profesyonel ekip sizleri beklemektedir.

drone servis