DJI Smart Controller Piyasaya Sürüldü

DJI ,Mavic serisi ( Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom ) dronlar ile uyumlu olan yeni kumandasının tanıtımı gerçekleştirdi.DJI Smart Controller dahili ekranlı kumandası ile büyük bir fark yaratıyor.

DJI Smart Controller Piyasaya Sürüldü

 

DJI ,Mavic serisi ( Mavic 2 Pro  ve Mavic 2 Zoom ) dronlar ile uyumlu olan yeni kumandasının tanıtımı gerçekleştirdi.DJI Smart Controller dahili ekranlı kumandası ile büyük bir fark yaratıyor.5.5 inç dahili ekrana sahip olan DJI Smart Controller  ile zorlu koşullarda bile net ve parlak bir görüntü elde edebilirsiniz. DJI Smart Controller kumanda Android ile çalışmaktadır. Hem profesyonel hem de amatör kullanıcılar için işe yarayacak bir ekipmana benziyor.

DJI Smart Controller 8 km kadar güvenli bir şekilde uzun menzilli iletime sahiptir.2.4 GHz ile 5.8 GHz arasında otomatik geçiş sağlamaktadır. Taşınabilir  ultra parlak bir ekran  ve tasarıma sahiptir.-20 ile -40 derece sıcaklıkta çalışmaktadır.

 

DJI Smart Controller Teknik Özellikler

dji smart controller

 

5.5 inç dahili ultra parlaklık

1080 P

OcuSync 2.0 Full –HD Video İletimi

1000 cd /m2 kadar parlaklık sunar

-20 0 C ile 40 0 C arasındaki sıcaklıklarda çalışır

Özelleştirilmiş Android Sistemi

DJI Go 4 uygulaması ile görüntü ve videoların paylaşımı

dji smart controller

SkyTalk Özelliği 

SkyTalk özelliği ile başka kişilerinde hava deneyiminize katılmasını sağlayabilirsiniz. Kamera görüntülerinizi sosyal medyada İnstagram ,Twitter ve Facebook gibi platformlarda canlı yayınlamak için kullanabilirsiniz. Kısa videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza anında olanak sağlamaktadır. Dahili mikrofon ve hoparlör ile birlikte gelmektedir.H.264 ve H.265 ile 4 K 60 fps hızında HDMI ile video oynatabilir.

dji smart controller

 

DJI Smart Controller

DJI Smart Controller 5000 mah kapasiteli bataryaya ihtiyaç duymaktadır. 2,5 saate kadar sürekli çalışmakta ve yeniden dolması için de 2 saat gerekmektedir.

 

dji kumanda

DJI Smart Controller Satış Fiyatı

 

DJI Smart Controller 650 $ satış fiyatına sahiptir. Fiyat olarak biraz pahalı olmasına rağmen radyo menzili  ve gün ışığının fazla olmasıyla drone pilotlarının sorunlarına çözüm bulmaktadır.

dji smart kumanda

DJI Smart Controller Kutu İçeriği

 

DJI Akıllı Denetleyici

24 W USB Hızlı Şarj cihazı

USB3 C Tipi Kablo

Yedek Kontrol Çubuğu

Dip Not :

OcuSync 2.0 teknolojisi ile uyumlu olan DJI ürünleri ile uyumludur.

Dronunuzun en son güncel yazılımı taşıdığından emin olunuz.

Wi-Fi gerekmektedir.