DJI Son Gözdesi Mavic 2 Enterprise Duyurdu

Dji son drone modelleriyle kamera performansında yenilik yaparken şimdi de DJI Mavic 2 Enterprise olarak adlandırdığı drone'ununu tanıttı.

DJI Son Gözdesi Mavic 2 Enterprise Duyurdu

Drone piyasası liderlerinden DJI şimdi de Mavic 2 Enterprise adını verdiği dronunu tanıttı. DJI bu dronu ile ilk müdahalecileri, arama kurtarma ekiplerini, acil durum personellerini, cankurtaranları ve iftaiyecileri açık bir şekilde hedeflediği gözüküyor. DJI Mavic 2 Enterprise drone 3 farklı aksesuarla beraber geliyor.

mavic 2 enterprise

dji mavic 2 enterprise

dji mavic 2 enterprise

 

DJI Mavic 2 Enterprise  İle En Önemlisi Uçuş Güvenliği

 

Kalkıştan inişe kadar drone ve çevresiyle olan etkileşimi  geliştirmiş olmasıyla  her zaman güvenli ve verimli bir şekilde uçuş yapabilmenize olanak sağlayacaktır. Geliştirilen  FlightAutonomy ile 8 yönlü yüksek algılama sistemi ve 2 adet kızılötesi sensörleri ile geliştirilmiş algılama sistemlerine sahiptir. Karmaşık ortamlarda her zaman istikrarlı bir şekilde kolaylıkla uçabilirsiniz.

Geliştirilmiş Pilot Assistance System sayesinde cihazınızın her bir hareketinde nesneleri sezgisel olarak algılayabilmekte ve dar alanlarda bile engellerden ve engellerin etrafından rahatlıkla geçmenizi sağlayacaktır.

 

DJI Mavic 2 Enterprise İle Verileriniz Kontrol Altında

 

Dronunuza ve tüm özelliklere erişmek için şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. Dronunuza giriş yaparken  cihazınızın dahili veri depolama sistemine güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar ve aynı zamanda bilgilerinizin sızmasını önler.

 

DJI Mavic 2 Enterprise İle Güvenli Veriler

 

Anroid veya İOS cihazlarınız gibi ,GPS sistemi resimleri çektiğiniz tarihleri ve zamanı kayıt edebilmesiyle ile ihtiyacınız halinde kolayca erişmenizi sağlayacaktır.

 

DJI Mavic 2 Enterprise Katlanabilir Ve Tasarım

 

DJI Mavic 2 Enterprise  taşınabilir kompakt bir tasarımdır.905 gr olan Mavic 2 Enterprise dronu kolay bir şekilde rahatlıkla katlayabilir ve sırt çantanızda bile kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

 

Olumsuz Hava Koşullarında Bile Kendi Kendini Isıtabilen Piller

 

DJI Mavic 2 Enterprise dronun bataryası sıfırın altındaki sıcaklık durumunda bile akıllı kendini ısıtmalı batarya seti ile sizlere zor iklim koşullarında bile rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır.

 

DJI Mavic 2 Enterprise Özellikler 

 

31 Dakika maksimum uçuş süresi

8 km uçuş menzili

Dinamik zoom

Çok yönlü engel algılama Sistemi

2X Optik yakınlaştırma

3X Dijital yakınlaştırma

4K 30 fps’de video kaydı

1 /2.3 ‘’ 12 megapiksel CMOS Sensör

2.400 lümenli spot ışığı

100 desibel hoparlör ve yanıp sönen flaş

Modüler Aksesuarlar

 

 

DJI Mavic 2 Enterprise Satış Fiyatı

 

DJI firması DJI Mavic 2 Enterprise cihazın satış fiyatı hakkında 1.999 dolar olduğu söyleniyor.