DJI Teknik Servis

Günümüz çağında insanlar geliştirdikleri teknolojiler sayesinde o kadar çok gelişmiştir ki, bizim gibi hobi olarak kullanan insanlar bunları hayretler içeresinde seyretmekteyiz.

DJI Teknik Servis

Günümüz çağında insanlar geliştirdikleri teknolojiler sayesinde o kadar çok gelişmiştir ki, bizim gibi hobi olarak kullanan insanlar bunları hayretler içeresinde seyretmekteyiz. Sadece şaşırıyor ve paralarımızı bu teknolojiye veriyoruz.  Dünya üzerinde gelişmeler o kadar hızlı ilerliyor ki sadece gözlerimizle bunlara bakmak ve satın almakla yetiniyoruz.

            Peki, günümüz çağında çıkan icatların hangisinden bahsediyorum ben hemen sizlere bundan bahsetmeye ve konuya giriş yapmaya başlayayım. Bahsettiğim teknolojinin bize bir armağanı Drone lardır. Evet, ismi ve cisim olarak bazı insanlar tarafından basit ve saçma bir teknoloji olarak görülse de aslında drone’lar o kadar çok yerde kullanım avantajları sağlıyor ki, bizler sadece bunun arka planını görmüyoruz.

            Evet, tamda yukarıda bahsettiğim gibi bizler sadece çıkarılan teknolojilerin bize sunulan kısımlarını görebiliyoruz. Asıl arkasında ’ki gerçeği ne için üretildiğini, hangi amaçla neticesinde yapıldığını tam olarak belirli bir zaman kavramı içeresinde bilemiyoruz.
 Dji teknik servis olarak bu konuları ele almaya başlamış bulunmaktayız. Peki, çıkarılan bu drone’lar hangi amaç için çıkarılmış bunları tek tek konu şeklinde elimize alıp bahsedelim.

            Birçok drone çeşitleri mevcut bu drone’lar aksiyon, askeri, film ve hobi olarak işlevsel amaçlarla kullanılmaktadır.  Bu drone’lar uçuş sırasında kaza, teknik arıza gibi birçok sorunlarda drone teknik servis gibi oluşan firmalara götürülür ve drone teknik servis bu tarz sorunlarla ilgilenmektedir.

            Her firmaya güvenmemenizde fayda var, çünkü bazı firmalar sizlerin ceplerinden fazladan para koparabilmek için gerekli her türlü yollara başvurmaktadırlar. O yüzden araştırmalarınızı iyi yapmalı ve dronelarınızı tamir ettirebileceğiniz yerleri iyi seçmelinsiniz.

            Dji teknik servis sayesinde satın aldığınız dronelarınızı kaliteli ve referanslı güvenilir bir yere tamire bıraktığınızda, dronelarınızı hurda olmaktan çok rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Satın alınan dronelar hassas tekloniji olduğundan dolayı çok çabuk bozulabilir veya uçururken hasar görebilmektedir.

Oluşan hasarlarda yani cihazlarda; 

Gimbal ve Motor tamiri, Yazılımı ve update’i, kontrol kumandası tamiri ve değişimi, batarya değişimi ve eksik pervane tamamlama, timbali cable tamiri ve değişimi, sonarsensör, adaptör ve daha birçok  bu tarz hasarlar oluşmaktadır.  Firmamız bu saydıklarımız hasarların, hataların hepsini birebir karşılayıp rahatlıkla tamir edebilmektedir.