DJI YETKİLİ SERVİS VE DRONE SERVİSİ

Dji markalı ürünler 2006 yılında Çin ‘de kurulmuştur ve dünyanın her bir köşesine ihraç etmektedir .Bilindiği üzere yabancı kökenli olduğu için dji yetkili servis firması ülkemizde yoktur.Drone servisi ile alakalı özel servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

DJI YETKİLİ SERVİS VE DRONE SERVİSİ

Dji markalı ürünler 2006 yılında Çin ‘de kurulmuştur ve dünyanın her bir köşesine ihraç etmektedir .Bilindiği üzere yabancı kökenli olan dji yetkili servisi ülkemizde yoktur .Bu sebepten ötürü her hangi bir sorunda cihazını dji göndermek hem zaman kaybına hem de daha fazla masrafa sebep olacaktır .Drone’nuzu almanız 3 -4 ay gibi uzun zamanlar  almaktadır .Drone dünyası teknik servisi müşterilerimizin değerli zamanlarını göz önünde bulundurması tercih edilme sebebimizdir.

Dji Yetkili Servis Çözümleri

Pahalı ürünler olan dji markalı drone’lar için yaşanan aksaklıkları ve hasarları ekonomik ve hızlı çözümler geliştirilmiştir.

Dji Gimbal Servis

DJI INSPİRE 1, DJI İNSPİRE 2 , DJI PHANTOM 3 , DJI PHANTOM 4 DJI PHANTOM 3 PRO , DJI PHANTOM 3 ADVANCED , DJI PHANTOM 4 PRO , DJI PHANTOM 4 PRO + , DJI PHANTOM 5 , DJI MAVİC PRO , DJI SPARK , DJI MAViC AİR , DJI TELLO gibi tüm drone’ların en çok hasar gördüğü parçalarından biri gimbal’dir.Dji teknik servisinde de en sık yapılan tamirlerden biridir.

Drone’nun en önemli ve pahalı parçası olduğu için  ,gimbal tamiri hassas bir süreçtir.Drone yetkili servisi gimbal değişimi yerine arızalı olan gimbali tamir etme yöntemine giden nadir firmalardandır.

Dji Ürünlerinde Rastlanan Gimbal Arızaları

- Gimbal ( Kamera ) Ana kart Hasarları ,

- Gimbal ( Kamera ) Hasarları ,

- Gimbal ( Kamera ) Dirsek Kırılmaları ,

- Gimbal ( Kamera ) Pich Kol Hasarları ,

- Gimbal ( Kamera ) Roll Hasarları ,

- Gimbal ( Kamera ) Yaw Hasarları , 

- Gimbal (Kamera ) Sıvı Teması ,

Dji Anakart Tamir Servisi 

Drone’ların anakartı üzerinde oluşan çeşitli arızaların tamiri uzmanlık gerektirmekte ve yapım aşaması da uzundur. Elektrik-Elektronik bilgisi olmayan insanların yapabileceği türden basit bir işlem değildir.Drone dünyası olarak karşılaştığımız en sık sorunlardan biri de ‘ESC STATUS EROR’ arızasıdır.

Peki ESC STATUS ERROR Arıza Nedenleri Nelerdir ?

1.Anakart üzerinde oluşan mosfet arızası

2.ESC ve drv entegrelerinin birbirinden uyumsuz çalışması

3.Pervane koruyucularını takıp çıkarıldığı zaman motorun uzun vida ile delinmesi

4.Kontrolcü ile anakart arasında sinyal bozuklukları

5.Motorun çalışır durumda iken aniden durdurulması

6.Cihanınızın sert iniş yapması ile ana kart da hasar oluşması

7.Anakart üzerinde bulunan kondansatörün arızalanması

8.Kontrolcü güncelleme esnasında kalıcı arıza oluşturması

Drone dünyası olarak AR-Ge çalışmalarımız ve Teknik Servis birimimiz ile değerli müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın tüm sorunlarını yanıtlamak ve aklınızdaki tüm sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmek amacıyla yanındayız.dji yetkili servis her türlü GİMBAL arızaları ve ESC STATUS ERROR hatası ve arızaları en kısa zamanda gidermektedir.

Bizimle iletişime geçerek  Drone teknik servis  ve drone servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Dji Drone Teknik Servis

Dji Drone Teknik Servis resmi

Dji Drone Yetkili Servis

 

Not : Firmamız özel servis olup dji markalı tüm ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktadır.