Dji Yetkili Servis

Dji Yetkili Servis bölümümüzde çalışan ekibimiz tüm dji markalı drone modelleri hakkında bilgi sahibi olup yeterli elektrik ve elektronik bilgisine sahiptir.

Dji Yetkili Servis

Dji Yetkili Servis bölümümüzde çalışan ekibimiz tüm dji markalı drone modelleri hakkında bilgi sahibi olup yeterli elektrik ve elektronik bilgisine sahiptir. Drone Dünyası en son teknik servis araçlarını ve imkanlarını kullanarak cihazınızın sorununu kısa sürede  teşhisini yapıp aynı zamanda onarımını da  gerçekleştirmektedir.

En Çok Tercih Edilen Dji Yetkili Servis Merkezi Hakkında

dji-yetkili-servis

Dronları genel yapısıyla düşünecek olursak çok hassas cihazlardır. Drone pilotlarının dikkkatsiz ve özensiz kullanımı ,kaza yada kırımların sonucunda cihazlar arızalanmaktadırlar. Drone Servisi veren firmaların Elektrik –Elektronik Ve Mekatronik bilgilerinin yanında değişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ediyor olması gerekmektedir. Alanında uzman personelimiz bu konuda yıllardır çalışarak tecrübe edinmiştir. Hızlı çözüm ve yüksek kaliteli hizmetimiz ile müşterimiz arasında en çok tercih edilen firmalar arasında olmaktan gurur duymaktayız.

Dji Yetkili Servis Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz.

Garantili Yedek Parça ve onarım tamiri yapan firma oluşumuz ,

Dji Yetkili Servis olarak orijinal yedek parça temin ediyor oluşumuz ,

Cihazların ve Aksesuarların içerisindeki özel elektronik parçaların entegre seviyesinde tamir ediyor oluşumuz ,

Daha düşük bütçeli çözümler üretiyor oluşumuz ,

Servis hizmetlerimizde müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla geri dönüş yapıyor oluşumuz ,

E-Ticaret Sitesinden cihazınızla alakalı kaliteli ve uygun malzemeleri temin ediyor oluşumuz ,

Dronunuzla alakalı yaşadığınız arızanın nedenini bilmiyor musunuz?

Dji yetkili servis ile  cihazınız ile ilgili yaşadığınız arızanın nedenini bilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve whatsapp numarasından bizlere ulaşabilir ve sorununuzun anlatan kısa bir video gönderebilirsiniz.

Drone dünyası dji yetkili servis ile iletişim kurmak isterseniz web sayfamızda sağ alt köşede yer alan Canlı Destek bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not : Firmamız özel servis olup dji markalı tüm ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktadır.