Drone İstanbul

İstanbul Avrupa yakasında Drone Dünyası ismiyle var olan firmamız DJI markalı dronların ve kamera stabilizerların teknik servis ihtiyaçlarını gideren bir firmadır.

Drone İstanbul 

İstanbul Avrupa yakasında Drone Dünyası ismiyle var olan firmamız DJI markalı dronların ve kamera stabilizerların teknik servis ihtiyaçlarını gideren bir firmadır. DJI Perpa  drone yetkili servisi hem bulunmuş olduğu konumdaki müşterilerine hem de hemde farklı şehirlerde ki kullanıcılara hizmet vermektedir. Dronlar da yaşanan tüm arızaların ve problemlerin çözümünü en sağlıklı ve hızlı şekilde yapmaktadır.

 

DJI markalı dronlarda yaşanan flex kablo sorunu ,gimbal kopmaları ve arızaları ,motor sıkışmaları gibi bir çok sorun kullanıcı kaynaklı oluşan kronik sorunlardır. Bu süreçte en önemli unsur doğru teşhisi koyabilecek doğru onarımı sağlayabilecek tecrübeli ve konunun uzmanı dronlarınızın emanet edilmesi gerekmektedir. Drone servisi dji markalı Mavic serisi ( mavic pro , mavic air , mavic 2 pro , mavic 2 zoom , mavic pro platinum ) , Phantom serisi ( Phantom 3 Standard , Phantom 3 Professional , Phantom 3 Advanced ,Phantom 3 SE ,Phantom 4 Pro,Phantom 4 Advanced ,Phantom 4 Pro V2.0 ,Phantom 4 Pro Plus ) , İnspire 2 , Ronin –M , Osmo , Spark , Zenmuse , Matrice gibi cihazların drone tamir ,drone bakım ve drone onarımını yapmaktadır.

Drone Tamir ihtiyaçlarınız için bir adım ötenizdeyiz.