Drone Teknik Servis / Dji Spark Güncelleme

Güncelleme sırasında yarım kalarak çalışmaz hale gelen Dji Spark dronunuzu Drone Dünyası Drone Teknik Servis ekibine gönderebilirsiniz.

Drone Teknik Servis – Dji Spark Güncelleme

Dji Asistan 2 (V.1.1.6) sürümü ile güncelleme yapılınca Spark otopilotu gğncelleme tamamlanamadığında çöküyor bu yüzden kullanıcılara  güncelleme yapmalarını önermiyoruz.

Güncelleme yapılırken dikkat edilmesi en önemli konu bataryalarınızın dolu olması ve güncelleme esnasında tablet / telefon veya bilgisayarınızın kapanmaması.

Dji tarafından yayınlanan güncellemelerin genellikle bazı küçük hataları gidermek içindir ancak günümüzde bu güncellemeler daha çok büyük kaza kırımlara sebep olmaktadır. Güncelleme yapmak zorunda kaldığınız durumlar (Çeşitli donanım hataları vs) haricinde güncelleme ile cihazınıza geneel olarak yeni bir özellik eklenmez, yani güncelleme yapmasanız sizin için değişen pek bir şey olmaz. Güncelleme işlemini yaparak kendi riskini almış olursunuz. Güncelleme sırasında yarım kalarak çalışmaz hale gelen Dji Spark dronunuzu Drone Dünyası Drone Teknik Servis ekibine gönderebilirsiniz.

drone-teknik-servis

Drone Teknik Servis olarak güncelleme hatalarından kaynaklanan veya başka sebeplerden arızalı duruma gelmiş Dji Spark model cihazlarınızı bize gönderin ve sizler için elimizden gelenin en iyisini yapalım.