Kargo Drone

Bildiğiniz gibi son yılların en popüler teknolojisi olan dronelar artık kargo taşımacılığı da yapabilecek.Günümüzde taşımacılığın önemini düşünerek güvenli , seri , verimli , sağlam ve düşük maliyetlerle en önemlisi de çevreye duyarlı bir şekilde kargo drone’lar için çalışmalara başladık .

Kargo Drone

Bildiğiniz gibi son yılların en popüler teknolojisi olan dronelar artık kargo taşımacılığı da yapabilecek.Günümüzde taşımacılığın önemini düşünerek güvenli , seri , verimli , sağlam ve düşük maliyetlerle en önemlisi de çevreye duyarlı bir şekilde kargo drone’lar için çalışmalara başladık .Bildiğiniz gibi taşımacılığın en temel amacı en kısa sürede ve en az maliyetle gerçekleştirmek olmasıyla küreselleşen dünyada teknolojinin ilerlemesi ile ulaştırma zorluğunun giderek artması ve bu konuda yaşanan aksilikleri önlemek amacıyla kargo drone’lar önem kazanmaktadır.Kargo drone ’lar sayesinde ürünlerinizi şehrin bir ucundan bir ucuna kolayca göndebilirsiniz.

Kargo Drone Taşımacılığı

Drone taşımacılığına geçerek posta dağıtım işçilerimizin yaşamış oldukları sorunları,çalışma koşullarının zorluğunu,kar da kışta dağıtım yapmalarını ,zamanla yakalanmış oldukları hastalıkları,dağıtım sırasında ki taşımış oldukları çantanın ağırlığını da düşünerek  bu konuda dertlerinize derman olmak amacındayız.

Kargo drone taşımacılığı sayesinde çabuk bozulan ürünlerin en kısa zamanda taşımasına yardımcı olucaz.Bu şekilde siz değerli müşterimizin depolama ,soğutma ve ürünlerinin zarar görmesini engellemiş ve masraflarını minimuma indirip yüksek hızlarda kargo teslimatını sağlamayı hedefliyoruz.İstanbuldaki trafik yoğunluğu sebebiyle geciken kargolar el değmeden hava üzerinden  hızlı bir şekilde teslimatını yapılacak.

Drone Dünyası olarak 2018-2019 yılında hedeflerimiz arasında bu işi otomasyona oturtup uzaktan kumanda kullanmadan tamamen internet ara yüzü ve yapay zeka kullanarak drone’ları nakliye ,kurye ve drone kurye olarak kullanmayı hedefliyoruz.

İnsansız hava aracı ile günlük hayatımızda ve iş hayatımızda çok çabuk yerini alacak . Coğrafi koşullar el verdiği sürece kargolarınızı rahatlıkla gönderebileceksiniz .İstanbul trafiğini düşündüğünüz zaman bir saatte ulaşamadığınız bir yere kısa sürelerde  ulaştırabilecek.Kargo drone taşımacılığını hava ve deniz yoluyla farklı şekillerde kullanabiliyoruz .Bu şekilde artık kapınızı mahallenizin postacısı değil drone’lar çalacak.

İlerleyen teknoloji ile hayatımıza giren robotlar bilgisayarla beraber artık kargo taşımacılığının da insansız bir şekilde neden yapılmasın ki?

Ürünlerini güvenli bir şekilde teslim almak isteyen kullanıcılarımız için biçilmiş bir kaftan adeta. Drone dünyası Ar-ge birimi olarak Metropol kentlerde,şehirlerde ,küçük ilçelerde ve köylerde kolay taşımacılığa imkan sağlayacak drone’lar geliştirerek uzaktan kuması olmadan internet üzerinden masa başından kontrol edilebilen cihazlar kuş ve ya güvercinleri kendinden uzaklaştıracak sinyali olan ürünümüzü  en kısa zamanda siz değerli drone kullanıcılarımıza tanıştıracağız .Tasarlamış olduğumuz kargo dronelar sayesinde istediğiniz ürünlerinizi kolayca taşıbileceksiniz.

Drone dünyası olarak Ar-Ge çalışmalarımız ve Dji servis birimimiz ile değerli müşterimizin ve kullanıcılarımızın tüm sorunlarını yanıtlamak ve aklınızdaki tüm sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmek amacıyla yanınızdayız.Her türlü kargo drone yetkili servisi ve dji kargo teknik servis ve dji kargo drone tamir  servisleri için ile bizimle iletişime geçiniz.