Walkera VITUS Starlight WİFİ FPV RC DRONE

Yeni nesil VITUS gece görüş özelliği olan katlanabilir drone,gece görüşlerini kırmak için yıldız ışıklı gece görüş kamerası entegre edilmiştir. Katlanabilir kompak tasarımdır. Kaliteli ve işlevden ödün vermemiştir.

Walkera VITUS Starlight WİFİ FPV RC DRONE

Yeni nesil VITUS gece görüş özelliği olan katlanabilir drone,gece görüşlerini kırmak için yıldız ışıklı gece görüş kamerası entegre edilmiştir. Katlanabilir kompak tasarımdır. Kaliteli ve işlevden ödün vermemiştir. Özel gece görüş aydınlatma kamerası, gece veya son derece düşük ışıklı ortamda net çekimler yapmanızı sağlar. GPS/GLONASS çift uydulu konumlandırma ve navigasyon sistemi ile daha doğru ve güvenli uçuş sağlanır. İki versiyon var, VITUS Starlight ve VITUS Starlight Fly More Combo, Combo versiyonu. Bütünleşik gimbal kameraya sahip.

Genel

Walkera Vıtus Starlight

Yarış Quadcopter

5.8 G FPV

Fırçasız Motor

GLONASS KÜRESEL KONUMLAMA SİSTEMİ

Kamera

Video Çözünürlüğü 1920 x 1080

Pil

11.4 V 5200 mah LİPO PİL

Uçuş Zamanı :20-25 dakika

Boyut ve Ağırlık

Paket Boyutu (L x G x Y): 38.50 x 33.00 x 14.00 cm / 15.16 x 12.99 x 5.51 inç 

Ürün Boyutu (L x G x Y): 22.90 x 27.90 x 11.30 cm / 9.02 x 10.98 x 4.45 inç

Paket İçinde

Paket içeriği: 1 x Drone, 1 x Devo F8S Verici, 1 x 3D Gimbal, 1 x Aydınlatma Kamerası, 4 x Pervane, 1 x 11.4V 5200mAh Lipo Pil, 2 x Stand Yastığı, 1 x 16G TF Kart, 1 x İngilizce Kılavuzu

Bağlantı

Uzaktan erişim: 2.4GHz Kablosuz Uzaktan Kumanda,IR Uzaktan Kumanda,WiFi Uzaktan Kumanda 
Kanal: 2-Kanallar 
Radyo Modu: Mod 2 (Sol Kelebek) 
Kontrol Uzaklığı: 1 - 2km 
Ek Gimbal ile uyumlu: Evet 
Verici Gücü: Şarj Edilebilir Pil (dahil)

Drone dünyası olarak  ve Teknik Servis birimimiz ile değerli müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın tüm sorunlarını yanıtlamak ve aklınızdaki tüm sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmek amacıyla yanındayız.

Drone teknik servisi olarak her türlü GİMBAL arızaları ve ESC STATUS ERROR hatası ve arızaları, üst kasa ve alt kasa değişimi, sensör değişimi ve kronik arızaları ve yedek parça sorununu en kısa zamanda gidermektedir.

Bizimle iletişime geçerek Walkera VITUS Starlight hakkında bilgi alabilir ve dji drone yetkili servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Walkera VITUS Starlight resmi

Walkera VITUS Starlight drone

Walkera VITUS Starlight drone resmi

Walkera VITUS Starlight resim

Walkera VITUS Starlight drone resim

Walkera VITUS Starlight