mavic air 2

FLIR Vue Pro R 336 13 mm 7.5 Hz Termal Kamera

FLIR VUETM PRO R 336

KOLAY, ULAŞILABİLİR, HAVADAN GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ İÇİN RADİOMETRİC TERMAL ÇÖZÜM

FLIR Vue™ PRO R ile küçük ebatlı iha sistemler için ihtiyacınız olan radiometric termal çözüme kavuşacaksınız. FLIR Vue™ PRO R ile asla kullanmayacağınız fonksiyonlara fazladan ödeme yapmaktan kurtulacak, İHA sistemleri için özelleştirilmiş, profesyoneller için tasarlanmış, operasyonlarınıza termal ölçüm ve data kaydı imkanlarınıda dahil edeceksiniz. Endüstri lideri termal çözüm olan FLIR Vue Pro ile termal tam kayıt alabilir, 14-bit still fotoğraf kaydedebilirsiniz. FLIR Vue Pro popüler ve kullanışlı güç girişi ve video çıkışı bağlantı yöntemi ile (10-pin mini-USB) entegrasyonu son derece kolay hale getirir. Bu sayede rahatlıkla analog video çıkışı alarak aşağıya aktarabilirsiniz. FLIR Vue Pro R doğrudan PWM bağlantısı ile uçuş sırasında iki kamera özelliği kontrolü sağlar. Gelecekte sağlanacak tam MAVlink uyumluluğu ile haritalama için hazır hale gelecektir. Fotoğraf dikişleme ile zirai, sörveyleme ve haritalama çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir. Pix4Dmapper ile halihazırda kullanılmaktadır. Kullanışlı mobil uygulama ile uçuş öncesi kamera ayarlarınızı rahatlıkla ve kolayca tamamlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde İHA sisteminizi sökmenize gerek kalmadan ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz. FLIR Vue Pro size sadece termal görüntü sağlamakla kalmaz, termal data ile daha doğru kararlara yönlendirir.

KOLAY KURULUM

GoPro-uyumlu 10-pin mini-USB kablo ile kolaylıkla bağlanarak kameranızdan görüntü akışı alabilirsiniz.5VDC güç ve analog video çıkışı ile verici yada OSD’ye giriş yapabilirsiniz. İşte bu kadar, uçuşa hazır.

KOLAY BAĞLANTI

FLIR Vue’nün düşük ağırlığı sayesinde birçok farklı bağlantı imkanına sahip olacaksınız. Gimbal yada doğrudan bağlantı kullanabilir, gopro bağlantı aparatlarıyla kullanabilirsiniz.
KOLAY KULLANIM
Oldukça kolaydır. Bütün ayarlar hazır geldiğinden sadece güç vermeniz ve uçuşa başlamanız yeterlidir. Eğer ayarlara ulaşmak isterseniz “Flir Camera Controller GUI” aradığınız yazılım olacaktır. Yazılımı indirip bilgisayarınıza kurabilir ve USB bağlantı ile kameranızı bağlayabilirsiniz. FLIR VUETM PRO R 336 – 6.8 mm; 45° x 35° FLIR VUETM PRO R 336 – 9 mm; 35° x 27° FLIR VUETM PRO R 336 – 13 mm; 25° x 19°
FLIR VUETM PRO R 336
Teknik Özellikleri
TERMAL Görüntüleyici
Uncooled VOx Microbolometer
Çözünürlük
336×256
Len Opsiyonları
6.8 mm; 45° x 35° 9 mm; 35° x 27° 13 mm; 25° x 19°
Spectral Band
7.5 – 13.5 µm
Ebatlar
2.26″ x 1.75″ (57.4 x 44.4 mm) (lens dahil)
Ağırlık
3.25-4 oz (92.1 – 113.4 g) (lens tercihine bağlıdır)
Bağlantı yuvaları
İki M2x0.4 yanlarda ve altta Bir 1/4-20 üstte
Görüntü işleme & Görüntüleme kontrolleri
İHA için görüntü optimizasyonu
Evet
Dijital Ayrıntı Belirginleştirme
Evet – Yazılım yardımı ile özelleştirilebilir
Görsel Tersinme
Evet – Yazılım yardımı ile özelleştirilebilir
Polarite Kontrolü (blackhot/whitehot) & Renk paletleri
Evet – Yazılım yardımı ile özelleştirilebilir
GÜÇ
Giriş Voltajı
4.0 – 6.0 VDC
Çevresel Şartlar
Çalışma Isısı (Görüntüleme)
-20°C ila +50°C
Fiziksel Isıl aralığı
-55°C ila +95°C
Çalışma Rakımı
+40,000 fee
Termal Kameralı Drone Termal Kamera Emniyet Müdürlüğü Tarafından Özel İzin Alarak Üretilmektedir. Üretim süresi yaklaşık bir hafta ile 10 gün arasında değişmektedir. Termal Kameralı Drone satışı Emniyet birimleri , Silahlı kuvvetler  ve Termal Kamera Kullanımına izni olan Solar Panel Tarlaları için geçerlidir.
.