fbpx
mavic air 2

DJI Focus Set Tamirleri

Bu içeriğimizde DJI Focus Set Tamirleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Genel arızaları ve servisi hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. DJI uzmanlığını kullanarak fırçasız motorda aşırı hassasiyet ve doğruluk seviyelerini en üst düzeye çıkartmaktadır. Herhangi bir hareketinizde odaklanmak istediğiniz bölgeden farklı bir yere kaymaz ve odaklanmak istediğiniz bölgeden sapmaz. Fırçasız motorda sizlere hata payı toleransı %0.02’lik doğruluk sağlar. DJI focus set fırçasız motor kullanımı sebebiyle entegre işlemci motorun hangi konumda olduğunu tam olarak bilmektedir. Bildiğiniz gibi fotoğrafçılık lensleri sabit durmaz ama sinema lensleri dahili özellikleri sabit dururken DJI focus sizlere kullanmak istediğiniz objektifi istediğiniz herhangi bir lensin uç noktasına eşleştirerek ayarlayabilirsiniz. Beyaz işaretleme halkası sayesinde odak kadranı değiştirilebilir ve farklı lensler kullanabilirsiniz.Projeleriniz için herhangi bir kalemden tutunda kağıt banta kadar herşeyi kullanabilirsiniz bu şekilde de özelleştirebilirsiniz.  İşaretleme halkası sayesinde halka arasındaki karanlık bir set dahi görünebilir ve aynı zamanda ışık arkadan sağlanan işaretleri aydınlatır. DJI focus set, DJI Zenmuse x5 kamera serisi ile tam uyumludur. Havadayken kamera sizlere kamera odağınızın kontrolünü verir. Bir kere İnspire kumandasına bağlandığınızda x5 serisinin kontrolü Lightbridge yoluyla 5 kilometreye kadar kontrollü iletim sağlar. Cihazda bulunan yerleşik iki port sayesinde günümüz teknolojisi geliştikçe odağınızı daha fazla özelliklerle ve yeteneklerle geliştirebilirsiniz.
dji focus
dji focus özellikleri
DJI Focus arızaları
DJI focus tamiri

DJI Focus Set Tamir Dji Focus Set Servis

DJI Focus Set Tamirleri ve Genel Arızalar

DJI focus servis ve DJI Focus Set Tamir olarak -Besleme Arızası -Focus motorunun dişli sıyırması -Sıvı temas arızaları -Gimbal değişimi gibi arızaları DJI teknik servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

DJI Ronin Servis Ve DJI Ronin Tamir

DJI ronin daha çok film yapımları için geliştirilmiş bir ürün olup kamera stabilizasyon teknolojisi ile sinema dünyasının vazgeçilmezleri arasına girmiştir.Çok güçlü motorlara ,özel algılayıcılara ve gelişmiş algoritmaları sayesinde aşırı hassaslığını hissedebilirsiniz.Kullanıcıların tüm kameralarını kolay bir şekilde taşınmasını sağlıyor olması ve kaliteli bir vibrasyon engellemeye sistemine sahip olmasıyla da  en çok tercih edilen kameralar arasındadır.Dji Ronin profesyonel video çekimleri yaparken yanınızdan ayırmayacağınız bir model şeklindedir. DJI ronin gibi güçlü bir cihaza sahipseniz eğer tabiki de güçlü olduğundan hasarı da ağır ve maliyetli olabilir. DJI Ronin Servis Ve DJI Ronin Tamir en çok karşılaşılan problemler Bağlantı problemi,Pil problemi,IMU problemi,Bluetooth problemi,Motorda oluşan ses ve problemler vb sorunlardır. Ayrıca düşürme ve çarpma gibi durumlarda da arızalar meydana gelebilir. Bu yüzden sizlere en iyi fiyat  imkanını ve teknik destek sunmak için DJI Ronin Servis ,tamir ,bakım ve onarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. DJI Focus Set Tamirleri yazımızı beğendiyseniz eğer bir diğer içeriğimiz olan DJI Osmo Kamera Tamiri içeriğimizi de mutlaka inceleyebilirsiniz.
.