fbpx
mavic air 2

Anında Destek

Drone Dünyası Nasıl Çalışır

Sadece DJI Drone’ları için hizmetimiz bulunmaktadır. Diğer markalar için ne yazık ki hizmetimiz bulunmamaktadır.

 

Drone Dünyası DJI Özel Teknik Servisidir. Drone Dünyası ile  iletişime geçerek drone’nuz hakkında gerekli bilgilendirmeleri paylaştıktan  sonra sizlere vereceğimiz bir kargo gönderi kodu ile drone’unuzu paketleyip kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Drone bizlere ulaştığında uzman teknik ekibimiz tarafından detaylı bir inceleme başlatılır. İncelme sonucunda maliyet ve değiştirilmesi gereken parçalar hakkında sizlere bilgi verilir. Onay vermeniz durumunda tamir işlemi başlatılır. İşlemler bittikten  sonra FPV pilotumuz tarafından zorlu bir testen geçer ve  testi geçmesi durumunda işlemin tamamlandığına dair  SMS veya Telefon ile bilgilendirilirsiniz. İsteğinize göre drone’unuzu size kargolayabilir veya kendiniz Drone Dünyasına gelerek alabilirsiniz.

Kargo ile gönderilen ürünlerin ödemesi yapıldıktan sonra drone’nuz sorunsuz bir şekilde sizlere kargo ile gönderilir.

  DJI Drone Özel Teknik Servis Hizmeti. Drone’nuz düştü mü , hata mı veriyor, bağlanmıyor mu, yükseltmek mi istiyorsunuz v.b bir çok arıza için tercihiniz Drone Dünyası olmalı.
 
  Bizimle iletişime geçerek tamir talebinde bulunun.
 
 
 
 
Whatsapp'tan & Bizi Arayın:
+90 533-056-32-88
  Drone’nuzu bize nasıl göndereceğinize dair talimatları size bildireceğiz.
 
  Drone’nuzu aldığımızda, bilgilerinizin yazılı olduğu etiketler çıkartılarak drone’a ve aksesuarlara yapıştırılır.
 
  Drone uzman ekibimize ulaştığı zaman detaylı incelemeden geçer.  İnceleme sonucunda tespit edilen arızalar ve toplam maliyet hakkında bilgilendirilirsiniz.
 
    Onaylamanız durumunda tamir işlemi başlar. Reddetmeniz durumunda ise arızalı cihazınız tekrardan geri gönderilir ve sadece kargo ücretini karşılarsınız.
 
   Drone’nuz tamir edilip  FPV  Pilotumuz tarafından zorlu bir testen geçer. 
 
   Başarılı test sonucunda size işlemlerin bittiğine dair bir sms veya telefon ile geri dönüş sağlanır. Ardından  Ödeme gerçekleştirilir.
 
  Drone’unuz sorunsuz şekilde paketlenip belirilen adrese gönderilir. İsteğinize göre teknik servisimizi de ziyaret ederek cihazınızı  alabilirsiniz.
 
 
.