fbpx
mavic air 2

DJI Zenmuse XT 640 Fast Termal Kamera Gimbal !

ZENMUSE XT

GÖRÜŞÜNÜZÜ YENİ İMKANLARLA GENİŞLETİN Termal Görüntüleme Çözümü Zenmuse XT sayesinde Havadan termal görüntüleme çözümü daha önce hiç olmadığı kadar kolay. DJI ‘ın eşi olmayan gimbal tecrübesi ve görüntü aktarım teknolojisi ile FLIR ‘in endüstri lideri termal görüntüleme teknolojisi birlikteliği, Zenmuse XT ‘yi güvenli ve kaliteli havadan termal görüntüleme çözümü olarak zirveye taşımaktadır. Hızla, noktasal keskinlikte kayıt alabilir, geniş arazileri tarayabilir, analiz ve raporlar için kaydedebilirsiniz.

Bütünleşik Thermal Kamera 

FLIR Tarafından Geliştirilmiştir.   DJI Zenmuse XT’nin kamerası FLIR tarafından tasarlanmıştır. Yüksek hassasiyet (50mK) infrared taramayı, kamera modeline göre; 640/30 fps yada 336/60 fps yapabilir. Bu hassasiyet tutarlı ısı ölçümleri yapmanıza, analitik ve telemetrik detaylandırmanıza yardımcı olacaktır. Herbir kamera 4 farklı lens seçeneği ile sunulmaktadır.Stabilizasyonu ve kontrolü DJI gimbal tarafından sağlanır, sizlere yumuşak, temiz görüntüleme sunar. Eksiz 360 derece hareket sağlayan gimbal sayesinde açınızı kontrol ederek ihtiyacınız olan sarsıntısız görüntüleri kaydedebilirsiniz. Termal Görüntüleyici            Soğutulmamış VOx Microbolometre FPA /Digital                              640X512 Video Display Formats            336X256 Pixel Pitch                                  17  μm   Tam Çerçeve Oranı                  30 Hz ( NTSC) 25 Hz ( PAL ) 30 / 60 Hz ( NTSC ) 25/ 50 Hz ( PAL ) Aktarılabilir Çerçeve Oranı     9 hz   Hassasiyet ( NEdT )           50 mK at f /1.0   Fotoğraf Formatı                     JPEG ( 8 bit ) / TIFF ( 14 bit )   Video Formatı                         MP4   Dijital Büyütme                      2x,4x,8x                  2x,4x Lens Seçenekleri                    7.5 mm ,9 mm, 13mm ,19 mm 6.8 mm , 9mm ,13 mm,19 mm

Görülmeyeni Görün

Görülemeyeni görün. FLIR kameralar çıplak gözle görülemeyen detayları, düşük ısı değişikliklerini görünür hale getirerek ortaya çıkartacaktır. Bu yeni bakış, cihaz yada bina hasarını tespit etmenize, kayıp insanları bulmanıza, tarım arazilerinde verim ve hastalık tespit etmenize ve birçok yeni imkana olanak tanır.

IMAJ Geliştirici Yazılım

Görüntü Optimizasyonu Kızıl ötesi görüntüleme gerekli bilginin en üst düzeyde yakalanabilmesi için optimize ihtiyacı duyar.Zenmuse XT beraberinde FLIR tarafından geliştirilmiş görüntü geliştirici barındırır.Dijital Detail Enhancement (DDE );Smart SCene OPtimization ( SSO),bi –modal sahnelerde farklılığı zenginleştirir,Active Contrast Enhancement ( ACE ) ısı farkını göz önüne alarak sahne kontrastını ayarlar,information Based HEQ ( IBHEQ )karmaşık imaj verisini sıkıştırarak en iyi kalitede görüntüleme ulaşmanızı sağlar. KONTROL PARMAKLARINIZIN UCUNDA Gelişmiş DJI Go App Uygulaması   The Zenmuse XT can be controlled completely through the DJI GO app, providing a real-time, low latency view of what the camera sees, and instant access to core camera functions including: Spot metering, temperature measurement at the mid-point Digital zoom Single or interval shooting modes Photo, video preview and download Take photos while recording video Various camera settings and parameters including: Palette, also referred to as Look-up Table (LUT) Scene, also referred to as Automatic Gain Correction (AGC) Region of Interest (ROI) Isotherm mode
Dikişsiz Verimlilik
DJI Ürünleri ile Yüksek Uyumluluk İnspire 1 yada Matrice 100 ile birlikte kullandığımız Zenmuse XT saniyeler içinde çekinme hazır olacaktır.Ayrımsız entegredir, bütün anahtar özelliklerine ,örneğin lightbridge video aktarımı ,otomatik ilgi noktası ,yön ve eve kilitleme,takip ve DJI SDK vb.doğrudan ulaşım sağlayacaktır. İnspire 1 ile beraber kullanıldığında Zenmuse XT ,büyük bir hız rahatlık ve verimlilikte çalışacaktır.Matrice 100 ile kullanıldığında 35 dakikalara ulaşan uçuş süreleri sağlayacaktır.Geniş arazi incelemeleri ve arama kurtarma çalışmaları için idealdir.  
.