DJI Teknik Servis Ve DJI Teknik Servisi Olarak Farkımız

DJI Teknik Servis Ve DJI Teknik Servisi Olarak Farkımız
DJI markalı dronlar kullanım alanlarına her geçen değişirken kullanım alanlarına bağlı olarak sık sık arızalanmaktadır. Drone Dünyası firması DJI teknik servis hizmetlerini veren kurumsal firmaların başında gelmektedir. Dronlarla alakalı  servis hizmetlerini pratik ve titiz bir şekilde en uygun fiyatlarla çözmekteyiz. DJI Teknik Servis sürecinde ilk önce müşterilerden gelen cihazlar  kayıt altına alınır ve daha sonra ön incelemesi yapılır. Ön incelemesi yapılan cihazlarla alakalı müşterilerimize durum bilgisi verilir. Müşterilerimizden gelen yanıta göre servis süreci başlatılır.

DJI Teknik Servisi Olarak Farkımız

  • Anakart Arızaları ,
Dji Markalı cihazların anakartı ile ilgili arızalar için çözümler üretmekteyiz ve bu konuda değişen teknolojiler ile kendimizi geliştirmekteyiz.
  • ESC STATUS ERROR ,
Esc Status Error hatasına çözüm bulan tek firmayız.
  • Sıvı Teması
Sıvı Teması sonucunda cihazda ağır hasarlar oluşabilir. DJI Teknik Servis bünyesi karşılaştığımız bir çok sıvı temaslı cihazların tamirini yapıp eski haline getirebilen bir firmayız.
  • Kasa Üzerindeki Kırımlar
  • Gimbal Arızaları
– Gimbal Dirsek Kırılmaları , – Gimbal Pich kol Hasarları , – Gimbal Roll Hasarları , – Gimbal Yaw Hasarları , – Kontrolcü kartının onarımı ,
  • Ribbon kablo Kopması sorunu
Gibi sorunlarda pratik çözümler üretmemizdir. DJI Teknik Servis bünyesinde DJI markalı bütün cihazlarının servisi, tamiri,bakımı ve  onarımı yapılmaktadır. DJI Teknik Servis olarak müşterimiz için en uygun çözümlerle çok kısa sürede orijinal haline getiriyoruz. Cihazla alakalı tüm test aşamalarını yaptıktan sonra müşterilerimize teslim ediyoruz. Drone Dünyası DJI Teknik Servis hizmetlerinin yanında  dronelarla alakalı bir çok Ar-Ge çalışması yapıp bu konuda drone sektörünü takip ederek çalışmalara devam etmekteyiz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.