fbpx

DJI Mavic 2 Pro Batarya Ve Güvenlik Önemleri Nelerdir ?

DJI Mavic 2 Pro Batarya Ve Güvenlik Önemleri Nelerdir ?
DJI firmasının  üretmiş olduğu dronlar arasında en iyi uçuş süresine sahip olan bu cihaz  tüketici ve profesyonel alanlarda kullananlar için ideal bir drondur. Drone Dünyası olarak kısaca sizlere DJI Mavic 2 Pro cihazın güvenlik önlemlerinden bahsedelim.

DJI Mavic 2 Pro Batarya Ve Güvenlik Önemleri

Otomatik Deşarj :Eğer pil on günden daha uzun bir süre bırakılırsa %60’tan daha düşük bi değere düşer otomatik olarak boşalır. Dengeli Şarj :Şarj sırasında bataryanın hücresi otomatik olarak dengeler. Aşırı Akım ve Aşrı Akım Koruma :Şarj esnasında güvenlik için ,batarya yüzde yüze ulaştığında veya aşırı bir akım algılandığı zaman şarjı otomatik olarak doldurur. Pil Hücresi Hasar Koruması : Eğer bir pil hücresinde hasar meydana geldiği tespit edllirse DJI GO 4 uygulaması bir uyarı mesajı gönderecektir. Hazırda Bekletme Modu : 20 dakika boyunca devre dışı kalınca otomatik olarak pil kapanır. % 10’dan  daha aşağıya inince pil batarya kalıcı hasarları önlemek için pil Hazırda Bekleme Moduna girecektir. Kısa Devre Koruması : Eğer kısa devre tespit olursa güç kaynağı otomatik olarak kesilir.

Mavic 2 Pro Batarya

Pİl Türü : Lipo 4S , Kapasite : 3850 mah , Voltaj :15,4 V , Maksimum Şarj Gerilimi : 17,6 V , Maksimum Şarj Gücü : 80 W , Şarj sıcaklık Aralığı :5 0 ile 40 0  , Net Ağırlık :297 g , Enerji :59,29 WH ,

Mavic 2 Pro Batarya Hangi Cihazlar  İle Uyumludur?

  • DJI Mavic 2 Pro
  • DJI Mavic 2 Zoom
  • DJI Mavic 2 Şarj Cihazı
  • DJI Mavic 2 Araç Şarj Cihazı
  • DJI Mavic 2 Charging Hub
  • DJI Mavic 2 Battery to Power Bank Adapter
DJI markalı Mavic 2 Pro cihaza sahipseniz ve bu cihazın teknik özelliklerini , kumanda özelliklerini ,bakımını ve onarımını merak edebiliyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki sorulara detaylı cevaplar bulabilirsiniz. DJI Mavic 2 Pro Tamiri ihtiyacınız varsa sizlere bu konuda en kısa sürede yardımcı olalım.DJI Mavic 2 Pro Tamir olarak kırımsız keyifli vakitler dileriz.
Related Posts
1 Comment
Avatar
Seyhan

Merhabalar. Mavic 2 pro bataryasını power bank ile şarj edebilir miyim, şarj ediliyorsa nasıl bir Power bank ile şarj edilmesi gerekiyor veya her hangi bir aparat almam gerekiyor mu ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.