fbpx

DJI Mavic 2 Pro Drone -Mavic 2 Pro Hasselblad Kamerası

DJI Mavic 2 Pro Drone -Mavic 2 Pro Hasselblad Kamerası
Uzun zamandır beklenen DJI Mavic Pro 2 sonunda piyasaya çıktı.

DJI Mavic 2 Pro  Hasselblad Kameralı

İsveç’te üretilen Hasselblad kameraları, ikonik ergonomik tasarımı, tavizsiz görüntü kalitesi ve İsveçli işçiliği ile ünlüdür. 1941’den bu yana, Hasselblad kameraları, dünyanın ilk ikonik görüntülerini yakaladı – ilk ayın inişi de dahil. İki yıllık yorulmak bilmeyen araştırmalardan sonra Hasselblad ile ortaklaşa geliştirilen Mavic 2 Pro, yeni Hasselblad L1D-20c kamera ile donatılmış olarak geliyor. L1D-20c Hasselblad’ın benzersiz Hasselblad Natural Color Çözeltisi (HNCS) teknolojisini, sahip  çarpıcı renk detaylı olarak muhteşem 20 megapiksel havadan çekimler için yardımcı kullanıcıları.

DJI Mavic 2 Pro  1 inç CMOS Sensörü

1 inç CMOS sensör, orijinal Mavic Pro’dan dört kat daha etkili bir aktif algılama alanına sahiptir. Büyük sensör, aynı zamanda, daha geniş bir ISO aralığı, azami ISO 3200’den 12800’e yükseltilen düşük ışıklı ortamlarda daha iyi performans anlamına gelir.

DJI Mavic 2 Pro  10 bit Dlog-M Renk Profili

DJI Mavic 2 Pro, sınıflandırma odasında daha fazla esneklik için daha yüksek dinamik aralık sağlayan 10 bitlik Dlog-M renk profilini destekler. Sistem 1 milyardan fazla renk kaydeder ve hem vurgularda hem de gölgelerde daha ayrıntılı ayrıntıları korur. (geleneksel 8 bit renk kodlama teknolojilerinden 16 milyona kadar olan renklerle karşılaştırılır) . Artık gün batımı veya güneşin doğuşundaki en alt dereceleri yakalayabilir ve post prodüksiyon için daha fazla alan bırakabilirsiniz.
DJI Mavic 2 Pro  HDR Videosu
4K 10-bit HDR desteği ile Mavic 2 Pro, HLG ile bir 4K TV’ye takılabilir ve görüntüleri doğrudan doğru renk tonlarıyla çalacak. Daha parlak vurgulamalar ve artan kontrast, HDR videoyu bu kadar çekici kılıyor. F / 2.8-f / 11 ayarlanabilir diyafram. Bu diyafram hem yüksek hem de düşük ışıklı ortamlarda olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Düşük ışıkta çekim yaparken, daha fazla ışığa izin vermek ve parlak ve net fotoğraflar çekebilmek için diyaframı f / 2.8 olarak ayarlayın. İyi aydınlatılmış ortamlarda çekim yaparken, deklanşör hızını düşürmek ve videolarınızı daha pürüzsüz hale getirmek için diyaframı f / 11 olarak ayarlayın. Bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için 0533 056 32 88 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz. DJI Mavic Pro 2 Tamiri firmamızda gerçekleşmektedir. DJI Mavic 2 Pro Tamiri için sizleri firmamıza bekleriz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.