fbpx

DJI Mavic 2 Pro Servis – DJI Mavic 2 Arızalarının Giderilmesi

DJI Mavic 2 Pro Servis – DJI Mavic 2 Arızalarının Giderilmesi
İki  yıllık bir araştırmanın sonunda İsveç iş birliği sayesinde Hasselblad ile ortaklaşa tasarlanan DJI firmasının son gözdesi dji mavic 2 pro piyasaya sürüldü. Tanıtımı gerçekleştikten sonra satışa sunulan bu cihazın DJI mavic 2 pro servis olanaklarını ,ilk gözlemlerimizi  ve satış fiyatından bahsedelim. DJI markasının en popüler ürünü olan mavic serisine bir yenisi daha eklendi. DJI mavic 2 pro diğer mavic serilerine göre biraz daha ağır ve aynı zamanda uçuş süresi ve menzili daha uzun.Bu drone diğer mavic serisi gibi katlanabiliyor ve çok küçük bir boyut alabiliyor.Tasarım açısından bakarsak mavic serisine benzer bir tasarım çizgisi var.Cihaz Aerodinamikleştirme açısından ufak dokunuşlarda dikkat çekiyor.Kumandasının tasarımında ve renginde de ufak değişiklikler söz konusu. Değişen özelliklere ek olarak 8 km uçuş menzili sunuyor ve full hd görüntü aktarabiliyor. Yaklaşık 31 dakika havada kalma süresi ve DJI mavic 2 pro dronun 70 km hıza çıkabiliyor olması değişen özelliklerinin arasında. Sensörler(arka,ön,aşağı,yukarı,sağ,sol) bakımından oldukça zengin bir cihazdır. Activetrack2.0 teknolojisine sahip olan bu cihaz bu özelliği ile sizleri kolaylıkla takip edebilir.Altında yer alan 2 adet led ile gece uçuşundada sizlere kolaylık sağlayacak gibi.

DJI  Mavic 2  Pro Servisi

DJI mavic 2 pro servis olarak cihazlarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza gönderebilirsiniz. Cihazların servis aşamasında konunun uzmanı kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.DJI mavic 2 pro servis bünyesine getirilen hiçbir cihazdan arıza tespit ücreti alınmamakta olup dilerseniz cihazını anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla da gönderebilirsiniz. Cihazın sert bir şekilde indirilmesinden kaynaklı anakartınızda hata oluşabilir ve ESC Status hatası verebilir.Bu gibi durumlarda DJI mavic 2 pro servis olarak Esc Status Hatası ile ilgili arızalarınızı en kısa sürede gidermekteyiz.
 • DJI mavic 2 pro Imu kalibrasyon ayarlarının yapılması ve hatalarının düzeltilmesi ,
 • DJI mavic 2 pro kamera kalibrasyon ayarlarının yapılması ve hatalarının düzeltilmesi,
 • DJI Mavic 2 Pro kamera – gimbal değişimi ,onarımı ve tamiri ,
 • DJI Mavic 2 Pro motor tamiri ,değişimi ve onarımı ,
 • DJI Mavic 2 Pro İniş Takımlarının Tamiri Ve Değişimi ,
 • DJI Mavic 2 Pro Compass Arızası Tamiri Ve Değişimi ,
 • DJI Mavic 2 Pro Anakart Tamiri Ve Değişimi ,
 • DJI Mavic 2 Pro Ribbon Kablo Değişimi ,
 • DJI Mavic 2 Pro  Gövde ,Shell Tamiri Ve Değişimi ,
 • DJI Mavic 2 Pro  Yaw Kontrol Kartının Tamiri Ve Değişimi,
 • DJI Mavic 2 Pro Sıvı Teması Bakımı ,Onarımı Ve Sonrası gibi işlemleride en kısa sürede sonuca ulaştırabiliriz.

DJI Mavic 2 Pro Fiyat

1450 dolar olarak satışa sunulan bu cihaz şuan fiyat olarak biraz yüksek gibi gözükse de gerçekten güzel özelliklere sahip.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.