fbpx

DJI Mavic Pro Servis Ve DJI Mavic Pro Drone Hakkında

DJI Mavic Pro Servis Ve DJI Mavic Pro Drone Hakkında
Karşımıza çıkan dronlar arasında en eğlenceli  drone olma özelliğine sahip olan Mavic Profotoğrafçıların, sık seyahat edenlerin, macera tutkunlarının ve kampçıların yani her kesimden insanların  dikkatini üzerine çekmeye başardı.DJI Mavic Pro servis olarak kısaca özelliklerinden bahsedelim. Mavic pro katlanabilinir kompakt tasarımlardır. 4K video kalitesi ve 7 km’ye varan menzili ve bataryasının 743 gramlık bir ağırlığa sahip olmasıyla taşımada da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Mavic Pro bataryası 3830 mah’lık bir batarya olup tam olarak 27 dakika uçuş sağlamaktadır. Bu bataryalar akıllı uçuş bataryası olma sebebiyle yaklaşık bir saat içerisinde tam olarak şarj olma sebebi dikkat çeken özelliklerindedir. Mavic Prolar çok güçlü bir performans sergilemektedir .Ayrıca DJI Mavic Pro  katlanabilir pervaneleri ,katlanabilir kolları ile bilim kurgu filmlerinden fırlamışcasına bir görüntüye sahiptir. Vizyon ve sonar sensörleri sayesinde indoor uçuşlara uygundur. DJI Mavic Prolar, Phantom serinin göstermiş olduğu başarıyı sürdürüyor ve hatta geride bırakıyor. Mavic Prolarda aynı Phantom 4 serisi gibi 5 adet sensör bulunmaktadır.Bu sensörler sizi çarpmalara karşı uyarıyor ve sizlere 3 boyutlu sanal bir dünya oluşturuyor. DJI Mavic Prolarda bulunan 5 adet sensör haricinde 2 adet çok hassas olan hareket sensörüde vardır.Bu sensörler sizlere , sensörlerden biri bozulduğu zaman devreye diğerinin girmesiyle daha güvenli ve kaliteli bir uçuş deneyimi sağlamasıdır. Mavic Proların uçuş becerilerinden de bahsetmek gerekirse hızlı ve çeviktir.Saatte 65 km hıza çıkabilir sport modunda uçuş mesafesinde sahiptir.Kapalı alanlarda da mavic prolarınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Neden mi diye soracak olursanız GPS sinyalinin bulunmadığı alanlarda bile kalkışınıza olanak sağlamasıdır.

DJI Mavic Pro Tamiri Ve Mavic Pro Servis

DJI Mavic Pro; Phantom ( Phantom 3 ve Phantom 4 ) serileri gibi değildir ve bir kaç parçadan oluşmaktadır. Bu yüzden DJI mavic pro tamir maliyeti diğer dronların tamir maliyetine göre  çok  daha düşüktür. Mavic Proların kolları tek tek değişebilir.Buda dronlarınızı kolayca tamir ve servis imkanı sağlamaktadır. Ön kollar ve arka kollar DJI mavic pro ön sağ kol veya ön sol kol değişimi komple yapılabilinir. Mavic prolarda sağ, sol ayak darbe aldığı zaman sağ ve sol ayak tek başına değiştirilebiliniyor. Bunun için sizlere DJI Mavic Pro Servis getirmenizi öneririz. Mavic Pro önden darbe aldıysa gimbalin onarımı ,Gimbal ribon kablosu değişimi yapılmaktadır.Bu konuda uzman ekiplerimize ulaşmak istersiniz Mavic Servis ile iletişime geçmenizi öneririz. Her türlü gimbal mavic pro tamiri ve servis imkanı sunmaktayız. Gimbal data kablosu,kamera kablosu ve gimbal mount değişimini yapmaktayız. DJI Mavic Proların en büyük avantajlarından biri adeta müdahale edilmeyecek bir noktası yoktur. Bu da maliyeti ve iş gücünü düşürmektedir. Dronunuzun üst kapağı bozulduysa ya da alt kasası ve ya üst kasası değişimi komple mevcuttur.Bu sebeplerden ötürü maliyeti çok çok düşmektedir. Mavic Proların tüm parçalarının  değiştirilme imkanı vardır.Bu yüzden dronlarınızla alakalı tüm sorunlarınızda DJI Mavic Pro Tamir getirirseniz ekonomik olarak size zarar vermeden sadece arızaları kısımları yaptırabilirsiniz.  

DJI Mavic Pro Genel Arızaları

-DJI Mavic Pro Sıvı Teması -DJI  Mavic Pro Üst Kasa Değişimi -DJI Mavic Pro Alt Kasa Değişimi -Mavic Pro Drone Gimbal Tamiri -Drone Mavic Pro Ribon Kablo Değişimi -Mavic Pro Ve Mavic Pro Yedek parçaları -Mavic Pro Plantinum Tamiri -Mavic Pro Tamiri -Mavic Pro Sensör Tamiri Mavic Pro Servis

DJI Mavic Pro Uzaktan Kumanda Eşleştirmesi Nasıl Yapılır ?

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.