fbpx

DJI Osmo Mobile 2 Ve Osmo Mobile 2 Teknik Özellikleri

DJI Osmo Mobile 2 Ve Osmo Mobile 2 Teknik Özellikleri
Hareketli çekimler için tasarlanmış model olan DJI Osmo Mobile 2’nin taşınması kolaydır. Aynı zamanda uzun pil ömrü ile yanınızdan ayırmayacağız bir üründür. Osmo Mobile 2 de dahili bataryaya geçilmiştir ve tek şarjla yaklaşık 15 saat kadar kullanabilirsiniz. Osmo Mobile 2 58.6-84.8 genişliğinde olan ve 8.4 mm kalınlığındaki mobil cihazları desteklemektedir.Cep telefonları için üretilmiş İOS veya Android telefonunuzla çektiğiniz videoların kusursuz ve dengeli olmasını sağlamıştır. DJI Osmo Mobile 2 naylon ve magnezyum karışımı olup yüksek performanslı naylondan üretilmiş olmasıyla ürünün hafif olmasını sağlamıştır. Slow motion video, uzun pozlama, hyperlase, porte modunda active track, dolly zoom ve fotoğraflarda otomatik panorama gibi özellikleri vardır. Bunların yanında Stabilize El Aygıtlarını Yakalama 15 saatlik Çalişma Süresi Dji Go uygulaması ile senkronize edilir. Panoroma işlevi 1/4’’-20 Tripod Montaj Uygulama yerleştirme izleme teknolojisi 3.3 Geniş akıllı telefonları desteler Portte,el feneri modları gibi özellikleri vardır.

Osmo Mobile 2 Kutu İçeriği

Koruma Çantası Kullanım Klavuzu Usb KAblo Dji Osmo Mobile 2

Osmo Mobile 2 Teknik Özellikler

Boyut : 295X113X72 mm Ağrlık  : 485 Gr Pil Ömrü : 15 Saat Kontrollü Hız :120 ° /s maksimum Kontol Edilebilir Aralık : ±160  ̊̊̊̊ pan / ±155   ̊̊̊̊ eğim yatay monte ¼ ‘’ -20 üçayak üstü montaj Güç Tüketimi : 1,2 W (statik ve dengeli olduğu durumda) Mekanik Aralık : ±  170  ̊̊̊̊ pan /-90 ila 70   ̊̊̊̊ rulo / ± 170   ̊̊̊̊ eğim

Osmo Mobil 2 Çalıştırıken Yapmanız Gerekenler

OM2 ‘yi şarj etmeniz gerekmektedir. Elinizdeki mevcut akıllı telefonu OM2 ‘ye bağlayıp cihazınızın dengesini ayarlayınız. Daha sonra güç düğmesine basılı tutunuz(yaklaşık 3 sn basılı tutup)ve ardından DJI GO uygulamasını açınız. DJI GO uygulamasını aıktan sonra OM2 ‘yi seçiniz.Karşınıza çıkan talimatlara uyup cihazınızla alakalı ilk ayarlarınızı ve aktivasyonunu gerçekleştiriniz.Aktivasyon işlemlerini gerçekleştiremezseniz DJI osmo mobile servis ile iletişime geçebilir teknik destek alabilirsiniz. Drone dünyası ekibi siz değerli müşterilerimiz için piyasaya çıkan güncel ürünlerin takibini yapmakta ve osmo mobile tamir hizmetleride vermektedir.Aklınızda oluşan sorunlar için DJI osmo mobile servis ile iletişime geçebilirsiniz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.