fbpx

DJI Osmo Pocket Özellikleri Ve DJI Osmo Pocket Firmware Güncellemesi 

DJI Osmo Pocket Özellikleri Ve DJI Osmo Pocket Firmware Güncellemesi 
Bir cep telefonu kadar az yer kaplayan DJI Osmo Pocket cihazın tanıtımı yapıldı. Kameralarıyla ve dronları ile ün yapan firma DJI dikkatleri bir kez daha üzerine çekiyor. Saklamayı düşündüğünüz anılarınızı 3 eksenli en küçük sabitleştirilmiş el kamerası ile DJI Osmo Pocket her anınızı sinematik bir belleğe dönüştürebiliyor. Osmo Pocket her anınızı ve saniyeler içinde bir çok yerde paylaşmanızı sağlamaktadır.

Osmo Pocket Son Derece Küçük Ve Aynı Zamanda Pürüssüz Görüntü

Osmo Pocket 3 eksenli mekanik el gimbali kullanmaktadır. Gerçek zamanlı olarak hareketlerinizi hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Fırçasız motoru sayesinde her zaman ince ayarlı gimbal kontrolü doğruluğu sağlanabilmektedir. Osmo Pocket ile yalnız pürüzsüz sinematik çekimler çekmenize izin vermez. Motionlapse, ActiveTrack ve 3 X3 Panorama gibi birçok akıllı fonksiyon erişim sayesinde akıllı telefonunuzda olmayan farklı efektlerle yaratıcılığınızı artırabilmeniz mümkündür.

Gürültüsüz Soğutma Sistemi

DJI Osmo Pocket sessiz performansı için ısıyı eşit şekilde dağıtırken tutarlı performansı ve uzun ömürlülük sağlayan fansız pasif soğutma yöntemlerinden yararlanmaktadır.

Tek El İle Kullanım Kolaylığı

Osmo Pocketi tek elle rahatça kullanabilirsiniz. Ter geçirmez ve sapı kaymaz bir yapıdadır. Mod seçiminin de bir kaç kaydırma ve dokunma ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz.
Osmo Pocket Özellikler
    En küçük 3 eksenli mekanik el gimbal kullanılmaktadır. Ağrlık : 116 Boyutlar : 121,9 X 36,9 X 28,6 mm ISO Aralığı : Fotoğraf : 100 – 3200 Video : 100 -3200 Elektronik Enstantane Hızı : 8 s – 1 / 8000 Maksimum Görüntü Boyutu : 4000 X 3000 Piksel Fotoğraf Modları : Tek Çekim , Panorama , Timelpase ,Motionplase Fotoğraf Formatları : JPEG + DNG / JPEG Desteklediği  SD Kartlar : MicroSD Maksimum Video Bit Hızı : 100 Mbps DJI Osmo Pocket  1 / 2.3 inç’lik sensör ve 80 FOV , f / 2. 0 diyafram bulunmaktadır. İki saatten fazla pil ömrüne sahip. 60 FPs de 4 K video kaydı alabiliyor. 100 Mbps ‘ de 4 K /60 fps video çekim,1,55 pm piksel boyutunda 12 MP fotoğraflar çekebilirsiniz. Şablonlar ,Düzenleme araçları ve İçerik paylaşma topluluğuna erişim sağlayan Özel Uygulama DJI Mimo Yerleşik Lityum-iyon Pil Kullanıldığı için pil değiştirme imkanınız bulunmaktadır. Su geçirmez özelliği haznesi , ND filtre kiti ile bir çok bağlantı aparatı ve uzatma çubuğu ile aksesuarları ile özelleşebilen bir üründür.  
DJI Osmo Pocket Fiyat
DJI Osmo Pocket 15 aralıkta satışa sunulacak ve 349 Dolarlık bir satış fiyatına sahip olacaktır.

DJI Osmo Pocket Firmware Güncellemesi

Ürün yazılımı : v01.06.00.20 DJI Mimo Uygulaması : v1.0.6 DJI Mimo  App Android : v1.0.6

Yeni Özellikler

  • Optimize edilen yüz tanıma sistemi ,
  • Düğmelere basılırken duyulan bip sesini kapatmak için seçenek eklemiş ,
  • Harici bir mikrofon bağlanırken ipucu sistemi ve simgesi eklenmiş ,
  • Pro ayarları için optimize edilmiş kullanıcı arayüzü ,
Dip Not : Güncelleme işlemini yaptıktan sonra otomatik kalibrasyonu kullanın. Güncelleme işlemi başarısız olursa DJI Mimoyu yada Osmo Pocket yeniden başlatın ve güncelleme işlemini yeniden deneyin.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.