fbpx

DJI Son Gözdesi Mavic 2 Enterprise Duyurdu !!!!!!!!

DJI Son Gözdesi Mavic 2 Enterprise Duyurdu !!!!!!!!
Drone piyasası liderlerinden DJI şimdi de Mavic 2 Enterprise adını verdiği dronunu tanıttı. DJI bu dronu ile ilk müdahalecileri, arama kurtarma ekiplerini, acil durum personellerini, cankurtaranları ve iftaiyecileri açık bir şekilde hedeflediği gözüküyor. Mavic 2 Enterprise drone 3 farklı aksesuarla beraber geliyor.        

DJI Mavic 2 Enterprise  İle En Önemlisi Uçuş Güvenliği

  Kalkıştan inişe kadar drone ve çevresiyle olan etkileşimi  geliştirmiş olmasıyla  her zaman güvenli ve verimli bir şekilde uçuş yapabilmenize olanak sağlayacaktır. Geliştirilen  FlightAutonomy ile 8 yönlü yüksek algılama sistemi ve 2 adet kızılötesi sensörleri ile geliştirilmiş algılama sistemlerine sahiptir. Karmaşık ortamlarda her zaman istikrarlı bir şekilde kolaylıkla uçabilirsiniz. Geliştirilmiş Pilot Assistance System sayesinde cihazınızın her bir hareketinde nesneleri sezgisel olarak algılayabilmekte ve dar alanlarda bile engellerden ve engellerin etrafından rahatlıkla geçmenizi sağlayacaktır.

Mavic 2 Enterprise İle Verileriniz Kontrol Altında

Dronunuza ve tüm özelliklere erişmek için şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. Dronunuza giriş yaparken  cihazınızın dahili veri depolama sistemine güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar ve aynı zamanda bilgilerinizin sızmasını önler.

Mavic 2 Enterprise İle Güvenli Veriler

Anroid veya İOS cihazlarınız gibi ,GPS sistemi resimleri çektiğiniz tarihleri ve zamanı kayıt edebilmesiyle ile ihtiyacınız halinde kolayca erişmenizi sağlayacaktır.
Mavic 2 Enterprise Katlanabilir Ve Tasarım
Mavic 2 Enterprise taşınabilir kompakt bir tasarımdır.905 gr olan Mavic 2 Enterprise dronu kolay bir şekilde rahatlıkla katlayabilir ve sırt çantanızda bile kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
Olumsuz Hava Koşullarında Bile Kendi Kendini Isıtabilen Piller
Mavic 2 Enterprise dronun bataryası sıfırın altındaki sıcaklık durumunda bile akıllı kendini ısıtmalı batarya seti ile sizlere zor iklim koşullarında bile rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır.

Mavic 2 Enterprise Battery Self – Heating Function Özelliği

  • Mavic 2 Enterprise dronun kendiliğinden ısınma fonksiyonun nasıl kullanılacağı hakkında kısaca bilgilendirecek olursak ;
  • İlk olarak bataryalarınızın % 50 şarjın üzerinde olduğundan emin olunuz .
  • Bataryalarınızın sıcaklığının -10 ° C ile 6 ° C arasında olduğundan emin olunuz.
  • Bataryanızı başlatmak için güç düğmesine 5 saniye basılı tutunuz.Böylelikle bataryanız ısınmaya başlayacak ve batarya çalışma sıcaklığına gelene kadar devam edecektir.
  • Kendiliğinden ısınma fonksiyonunu durdurmak için güç düğmesine 5 saniye basılı tutunuz.
Bataryanızı belirtiğimiz gibi doğru koşulları sağlıyorsa bataryanız drone bağlandığı zaman çslışıp kendi kendine ısınmaya başlar .

Mavic 2 Enterprise Özellikler

31 Dakika maksimum uçuş süresi 8 km uçuş menzili Dinamik zoom Çok yönlü engel algılama Sistemi 2X Optik yakınlaştırma 3X Dijital yakınlaştırma 4K 30 fps’de video kaydı 1 /2.3 ‘’ 12 megapiksel CMOS Sensör 2.400 lümenli spot ışığı 100 desibel hoparlör ve yanıp sönen flaş Modüler Aksesuarlar

DJI Mavic 2 Enterprise Satış Fiyatı

DJI firması DJI Mavic 2 Enterprise cihazın satış fiyatı hakkında 1.999 dolar olduğu söyleniyor.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.