fbpx

DJI Spark Tamiri Mümkün müdür ? Spark Tamiri Hakkında

DJI Spark Tamiri Mümkün müdür ?  Spark Tamiri Hakkında
Dji markasının boyut olarak en küçük modellerinden olan spark dronun tamiri mümkün mü diye merak ediyorsanız cevaplayalım .DJI Spark  dronu yere düşürme durumda yada çarpma esnasında oluşan  kullanıcı kaynaklı arızalarınızın tamirini en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. DJI spark modelinde genel olarak görülen arızalar gimbal arızaları ve kasa kırıklarıdır.

Müşterimizden gelen DJI Spark Drone Resimleri

Yukarıda görmüş olduğumuz DJI Spark drone kaza sonucunda gimbal yani kamerası kırılmış ve kolu da hasar görmüştür. Kolu Kırılan DJI spark dronlarda genellikle diğer firmalar kasa  değişimi yapmaktadır. DJI Spark tamir kapsamında;  kolu kırılan dronun tamiri mümkünse onarımı yapıp eski haline getiriyoruz. Bu şekilde sizlere daha az maliyetli çözümler üretmiş oluyoruz. Kendi geliştirmiş olduğumuz bu yöntem ile güvenli ve rahat bir şekilde uçuş yapabilirsiniz. Bu yöntemi defalarca kez uyguladık ve hiç bir sorun ile karşılaşmadık. Eğer kol tamiratı mümkün değilse orijinal yedek parçası ile değişimini yapıyoruz. Gimbal kısmı zarar gördüğü durumlarda da onarılabilecek bir durumdaysa onarımı yapıyoruz. Eğer resimdeki gibi gimbali koptuysa yenisi ile değiştiriyoruz.

DJI Spark Tamir Firması  Olarak

DJI Spark Kamera ( Gimbal )Onarımı  ,Değişimi ve Tamiri Mümkündür. DJI Spark Alt Kasa ve Üst Kasa Değişimi ,Onarımı ve Tamiri Mümkündür. DJI Spark Kol Değişimi ,Onarmı ve Tamiratı Mümkündür. DJI Spark Motor Değişimi ,onarımı ve Tamiri Mümkündür. DJI Spark Tamir ve onarım işlemi bittikten sonra tüm testlerini yapıp cihazını sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. DJI Spark Combo Kutu Açılışı  Ve İncelemesi için Aşağıdaki Videoyu izleyebilirsiniz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.