fbpx

Karşınızda Robotlar Ve Akıllı Dronlar için Manifold 2

Karşınızda Robotlar Ve Akıllı Dronlar için Manifold 2
DJI firması yeni nesil otonom antenli robotik çözümlere  olanak tanıyan Manifold 2 ‘nin tanıtımını gerçekleştirdi. DJI markalı dronlar için ultra kompakt bir yapıya sahip olan süper bir bilgisayardır. Manifold 2 ‘de bulunan  bilgi işlem özelliği sayesinde drone kullanıcıları karmaşık olan görüntülerin verilerini işleyebilecek ve anında sonuç alabileceklerdir. DJI Manifold2 ‘yi drone operasyonlarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir onboard bilgisayar olarak düşünebilirsiniz. DJI firmasının kurumsal platformları ile rahatça bütünleşebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. DJI Stratejik Ortaklıklar Direktörü Jan Gasparic, “ Endüstrinin önde gelen bilgisayar şirketlerinin   ve çip üreticilerinin bazılarıyla ortaklıklar sayesinde , DJI dronlarının karmaşık bilgi işlem görevlerini yerine getirebilecek akıllı uçan robotlar olmalarına olanak tanıyoruz” dedi. Uygulamalarınızın rahatlıkla çözüme ulaşmasını sağlayan iki modeli mevcuttur. Birinci model CPU Model ( Intel Core i7 – 8550U ) işlemciyi ikinci model  ise GPU Modeli ( Nvidia Jetson TX2 ) kullanmaktadır. İki çeşidi de Matrice 600 ve 210 modellerini desteklemektedir ve birden çok cihazı kolaylıkla bağlamaya imkan tanımaktadırUSB, UART, CAN portları yer almaktadır.Bu sayede Manifold2 geliştiricilerin birden fazla donanımı birbirine kolayca bağlayabilmesini sağlamaktadır. Manifold2 ‘nin bütün potansiyelini ortaya çıkarmak için çoklu SDK ‘lara erişimi olan herhangi bir çözüm için DJI Dveloper Technologies yararlanabilirsiniz.( PAYLOAD SDK , ONBOARD SDK , WINDOWS SDK (sadece Windows 10 işletim sistemine sahip ) )

Desteklenen Ürünler

DJI Matrice 600 Pro DJI Matrice 210 Series ( DJI Matrice 200 , DJI Matrice 210 V2) DJI Matrice 210 RTK Series ( DJI Matrice 210 RTK ,DJI Matrice 210 RTK V2 ) N3 Flight Controller / N3 Uçuş Kontrolcüsü A3 Flight Controller / A3 Uçuş  Kontrolcüsü

DJI Manifold 2 Satış Fiyatı

DJI Manifold 2 , DJI Enterprise bayileri aracılığıyla satılmaktadır. DJI Manifold 2 CPU sürümü 1.379 USD iken GPU versiyonu 1.099 USD ‘dir.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.