fbpx

Neden Tek Bir DJI GO Uygulaması Yok ? DJI GO Ve DJI GO 4

Neden Tek Bir DJI GO Uygulaması Yok ? DJI GO Ve DJI GO 4

DJI GO VE DJİ GO 4 UYGULAMASI NİÇİN FARKLI

Dji kullanıcıları için geliştirilen DJI Go ve DJI Go 4 uygulamasını inceleyelim. DJI Go ve DJI Go 4 uygulamaları ile dronelarınızla yaptığınız uçuşlar esnasında mobil cihazlarınızla ile görüntü ,fotoğraf ve video kayıtlarınızı alırken ayarlarını değiştirmenize imkan sunmaktadır. Cihazlarınızın İpad ,Android ve İphone gibi işletim sistemine sahip olması gerekmektedir.

DJI GO Uygulaması

Eski modelleri desteklemektedir. DJI Inspire 1 Serisi DJI Phantom 3 Serisi DJI Osmo gibi cihazları destekler.

DJI Go Uygulamasında bulunan özellikler ;

Akıllı uçuş modu , Canlı HD görünümü , Otomatik uçuş kaybı , Video dersleri ve kullanım kılavuzları , Kolay uçuş ve iniş kontrolleri , Video ve fotoğrafların anında düzenlenmesi ,

DJI Go 4 Uygulaması

Yeni modellerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. DJI Go 4 ile farklılaşmış bir arayüz fark edeceksiniz. Mavic Pro İnspire 2 serisi DJI Spark DJI Phantom 4 Pro , DJI Phantom 4 ,

DJI Go 4 Uygulamasında bulunan özellikler ;

DJI Go uygulamasının barındırdığı özelliklere ek olarak dronenun odaklanması  için dokunmak  zorunda kalmadan otomatik olarak odaklanmasını sağlar. DJI Go uygulaması ile gerçek zamanlı aktarım özelliği olduğu söyleniyor.

Peki bu iki uygulamanın olumsuz tarafları nelerdir?

DJI Go App özellikleri sınırlıdır. Değişen teknoloji ile gün geçtikçe iha DJI Go uygulaması biraz kısıtlayıcı gözükebilir. DJI Go 4 uygulaması özellikleri açısından iyi ama kullanıcıların kullanmasını zorlaştıran bazı güncellemelerden  ötürü şikayetçi oluyorlar. Eğer dronenunuz eski ise  DJI GO  uygulamasına bağlı kalmanız gerekiyor şimdilik.Eğer yeni model drone kullanıyorsanız DJI GO 4 uygulamasını kullanmanız sizler için daha iyi olacak ve farklı özelliklerden yararlanabileceksiniz. Dronenuzu cihaza bağlamadan önce doğru programı kullandığınızdan emin olunuz. Aklınızda oluşan herhangi bir sorun için DJI Drone Servis ile iletişime geçebilirsiniz.DJI Drone Servis firmamız perpa ticaret merkezi içerisinde 8.Katta yer almaktadır. DJI Servis olarak yaptığımız drone tamiratlarını ve servisleri hakkında bazı yazıları https://www.dronetamiri.com/kategori/drone-haberleri/ adresinden bulabilirsiniz. DJI Servis hizmetlerinden fiyat almadan drone tamiri yaptırmayınız.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.