fbpx

DJI Phantom 5 Hakkında Bilgiler -Phantom 5 Bomba Gibi Geliyor !

DJI Phantom 5 Hakkında Bilgiler -Phantom 5 Bomba Gibi Geliyor !

DJI Phantom 5  Hakkında Bilgiler

İşte DJI’dan gelecek Phantom 5 drone için güncel bilgilere değineceğiz. Phantom 5, Mavic Pro 2’den önce gelecektir. Phantom 5’in piyasaya çıkarma fiyatı ABD’de yaklaşık 1.600 dolara gelecektir. DJI Mavic Pro Platinum Ağustos ayı sonlarında duyurulduğu için DJI’nın bu yıl Phantom 5’i ilan edeceği şansı az görünüyor, ancak hala bir şans vardır. Aşağıda DJI Phantom 5 Hakkında bilgiler ve  söylenilen özelliklerine bir göz atabilirsiniz. Yaklaşan Phantom 5 ile ilgili almak istediğiniz başka bir bilgi varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Değiştirilebilir Mercek Kamerasının Yeni Nesilleri 1 inç CMOS görüntü alıcısı Yeni DL-M Objektif montaj aparatı Yeni 15 mm. Fantom 5 için 24mm, 35mm, 50mm DL-M Objektifler Çoklu Uçuş Modları ve Arttırılmış Uçuş Süresi Boyut: 16 x 8,6 x 12,6 inç Ağırlık: 8,5 Lbs Maksimum hız: 55 MPH Maks. Aralık: 7KM İki yuva: SD Kart ve Mikro USB 33 dakikalık umut verici pil yükseltme

DJI Phantom 5 Satış Fiyatı

Phantom 5 dronun satış fiyatı hakkında henüz net bir bilgi yok ama edindiğimiz bilgilere göre satış fiyatının yüksek olacağı yönündedir.  
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.