fbpx

Termal Drone Ve Üretmiş Olduğumuz Termal Dronun Avantajları

Termal Drone Ve Üretmiş Olduğumuz Termal Dronun Avantajları
Drone Dünyası olarak geliştirilen yerli termal drone mürettebata zimmet korkusu yasatmadan ve mürettebatı tehlikeli,riskli sorumluklara ve görevlere sokmadan kullanılmasına olanak sağlıyor.

Termal Kameralı Drone

Sıcaklığa duyarlı kameralar olup gündüz ya da gece farketmeden görüntülemeye imkan sağlayan ve yerdeki sıcaklığa algılayıp buna göre ekranda renklerin belirlenmesidir. Gece görüş sistemlerinde Gündüz görüş sistemlerinde Binalarda oluşan ısı kayıplarında Arama Kurtarma (Doğal Afet) Sırasında Aşırı sıcaklık oluşabilen cihazlarda arızalanan alanların tespitinde Bulaşıcı hastalıklarla mücadelelerde (Yüksek Ateş Gibi) Askeri Alanda ( Geceleride etkin bir şekilde kullanılmak amacıyla insan zayiatını engellemede ) Emniyet Güçleri Ges (Güneş Enerji Santralleri) Solar Sistemlerde Araştırma Projelerinde Tarladaki mahsüllerde oluşan hastalıkların tespitinde Güvenlk Güçleri Terörle Mücadele Ederken (yol kontrollerinde ,kazı ,bomba yerleştirme ve güvenlik noktaları ) Üniversitelerde güvenlik amacıyla gibi birçok kullanım alanları vardır. Drone Dünyası olarak Termal Kamerayı Phantom 4 serisi drone ile modernize ederek yerli termal drone geliştirmiş olduk.

Üretmiş Olduğumuz Termal Drone Avantajları

Ağırlık olarak daha hafif olup  kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Türkçe Menü özelliğine sahip Tek kumanda ile kullanabilme özelliğine sahip Talep ve isteklerinize uygun özel üretim Kendi yazılımız ile kullanılması Diğer termallere göre daha uygun fiyatlı olması Tek bir ekrandan görüntünün elde edilmesi Termal Drone (1 adet drone +1 Adet Kumanda + 1 Adet Ekran )   Dünya üzerinde phantom 4 drone üzerine termal kamera takabilen tek firmayız. Diğer firmalar bizim geliştirmiş olduğumuz termal drone ‘nun tam aksine kamerayı arkasına ve önüne takmaktadır. Bu ise kullanıcılar açısından hem dronenun ağır olmasına hemde uçuş süresinin kısa olmasına sebep olacaktır ve termal görüntünün harici bir monitörden almanızı gerektirmektedir. Aklınızda oluşan sorularınızı en kısa sürede gidermekteyiz. Termal drone avantajlarımızdan yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yerli üretim olduğu için servisinde ve yedek parça temin etme sırasında hiç bir zorluk yaşamazsınız. DJI Phantom 4 serisinin özelliğine benzediği için kullanımı da kolaydır. Talebe göre dijital zoom yapılabilme imkanıda vardır.Termal Kameralı drone istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için lütfen Drone Dünyası arayınız. Termal Kameralı Drone Termal Kamera Emniyet Müdürlüğü Tarafından Özel İzin Alarak Üretilmektedir. Üretim süresi yaklaşık bir hafta ile 10 gün arasında değişmektedir. Termal Kameralı Drone satışı Emniyet birimleri , Silahlı kuvvetler  ve Termal Kamera Kullanımına izni olan Solar Panel Tarlaları için geçerlidir.
Related Posts
2 Comments
Avatar
Murat AYDIN

Merhabalar DJI phantom 4 plus dronumuz mevcut termal kamera taktırmak ve istiyoruz fiyat teklifi gönderebilirmisiniz

dronetamiri
dronetamiri

Merhaba öncelikle ürün phantom 4 düz ise thermal kamera takılabilir. Thermal kamerada fiyatı sizin istedğiniz çözünürlükteki kamera berirleyecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.