fbpx

Drone Dünyası Olarak Yerli Üretim İlk Termal Drone Avantajları

Drone Dünyası Olarak Yerli Üretim İlk Termal Drone Avantajları

Termal Drone Avantajları

İlk kez gece görüş sistemleri ve ısıya güdümlü füzeler olmak üzere dronelar en çok Askeri alanlarda kullanılmıştır. Termal kameralı drone bir çok alanda kullanılıyor ve bir çok avantaj sağlıyor. Kullanılan alanların bir kaç tanesinden bahsedelim.

Güneş Paneli

Solarlar( Güneş Paneli ) en çok çatı güneş panellerini denetlemek ve güneş enerjisi sistemlerini için kontrol etmek amacıyla kullanılıyor. Panellerde oluşan anormal durumları gözlemlemeniz ve güneş panellerini taramanız daha kolaydır. Kısa süre içinde çok geniş alanlara ulaşmanız mümkündür. Bilindiği gibi yürüyerek geniş alanlarda bulunan panellere erişmeniz zaman kaybına sebep olacaktır. Bu yüzden güneş panellerindeki ısı kaçağını  kontrol altına almaya olanak sağlayan termal drone ile işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Gerilim Hatları

Geniş alanlar üzerinde bulunan elektrik hatlarının coğrafi dağılışı ve gerilim hatlarının yüksek olması oluşan arızaların tespitini ,bakımını ve onarımını yapmakta zorluklar yaşanmaktadır. Bu yüzden yüksek gerilim hatlarındaki ısı kaçaklarını kontrol altına almak ve onarımına olanak sağlayan termal drone sayesinde işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkündür.
Gaz Ve Petrol
Rafineri tesisleri geniş alanlara sahip olması tesislerin güvenliğini ,bakımını ,onarımını ,teftişlerin kolay yapılmasında zorluklar yaşanmaktadır. Bu yüzden Termal kameralı drone yapısal zayıflıkları tespit etmede ,gaz sızıntı olan yerlerin belirlenmesinde ,bakım ,onarım tespitinde ve sıcak noktaların taranmasında olanak sağlar. Endüstri alanlarında ,Askeri alanlarda ,Doğal Afet durumlarında gibi bir çok alanda Termal Drone kullanılması bir çok avantaj sağlıyor

Ürettiğimiz Termal Drone Avantajları

Yerli Üretim İLK Termal Drone olması , Türkçe Menü özelliğine sahip olmasıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Rakiplerine göre çok daha ekonomik , maliyet açısından uygun ve teknik servis imkanın olması kullanıcılar açısından büyük bir avantaj sağlar. Piyasada pil sıkıntı çekmeden rahatlıkla pil bulabilirsiniz. İsteklerinize göre özel üretim yapılabilme ve isteklerinize göre değiştirme imkanınız olacaktır. Thermal Kameralı Drone istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Fiyat teklifi ve herhangi bir sorununuz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Aklınızda oluşan her türlü Termal Drone ile alakalı  soruyu sorabilir bu konuda bilgi alabilirsiniz. Termal Drone bakım onarım ,tamir ,servis hizmetleri kısa sürede gerçekleştirmektedir. Termal Kameralı Drone Termal Kamera Emniyet Müdürlüğü Tarafından Özel İzin Alarak Üretilmektedir. Üretim süresi yaklaşık bir hafta ile 10 gün arasında değişmektedir. Termal Kameralı Drone satışı Emniyet birimleri , Silahlı kuvvetler  ve Termal Kamera Kullanımına izni olan Solar Panel Tarlaları için geçerlidir.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.