fbpx

DJI Action 2 Dual Screen Combo Aksiyon Kamerası

DJI Action 2 Dual Screen Combo Aksiyon Kamerası

DJI Action 2 Dual Screen Combo Aksiyon Kamerası ile anı yaşayın, VLOG videolar çekin ve çekim süresini arttırın!

Boyutuna göre üstün özelliklere sahip bir aksiyon kamerası olan DJI Action 2, çok yönlü bir kameradır. DJI’ın şimdiye kadar ki en güçlü aksiyon kamerası olan bu kamera ile yapabileceklerinizin nerdeyse sınırı yok…

Daha Uzun Süre Vlog Videolar Çekin

Dokunmatik ön ekran modülünü takın ve muhteşem Vlog videoları çekin. OLED dokunmatik ekran ve 4 mikrofonlu Matrix Stereo ses ile maceralarınızı gerçeğe daha yakın ses ayrıntıları ile kaydedin. Bu ekran modülü aynı zamanda Action 2’nin pil ömrünü, film çekerken maksimum 160 dakikaya çıkarır.

Hiçbir Anı Kaçırmayın

Manyetik tasarımı; aksesuar değiştirme zahmetine girmeden, hareket halindeyken bile oldukça basit şekilde kullanım imkânı sağlar. Böylece hiçbir anı kaçırmadan her saniyenin keyfini çıkartabilirsiniz.
Hafif alüminyum alaşımlı gövde, kameranıza minimalist bir şıklık katarken kusursuz bir sağlamlık sağlar.

Yenilikçi Manyetik Kilitleme Tasarımı İle Optimum Performans

Action 2’nin yenilikçi manyetik kilitleme tasarımı aksesuarları güvenli ve hızlı şekilde değiştirmenizi imkan tanır. Lensin tasarımı ve açısı her koşulda optimum performans sağlamak için tasarlanmıştır.
Action 2’nin sezgisel özellikleri sayesinde en zorlu anlarda da rutin günlük yaşamda da muhteşem görüntüler kaydedebilirsiniz.

155° Süper Geniş FOV Açı

155° Süper Geniş FOV ile perspektifinizi genişletin ve alan derinliği etkisi ile çarpıcı görüntüler kaydedin. Kameranızın özel kenarlara sahip lensi kenarları keskinleştirir ve görüntü bozulmalarını azaltmaya yardımcı olur.

Ufuk Çizginizi Sabitleyin

HorizonSteady özelliği ile ufuk çizgisini sabitleyin. Aksiyonunuz ne kadar zorlu olursa DJI Action 2, yerleşik stabilizasyon algoritması ile kamera sarsıntısını ve dönüşünü gerçek zamanlı olarak algılar ve düzeltir.

10 Metreye Kadar Su Geçirmez

Action 2, oldukça sağlam bir aksiyon kamerasıdır. 10 metre derinliğe kadar su geçirmezlik(1) özelliğine sahip olan bu kameranın özel lensi düşmeye, toza ve darbelere karşı ekstra dirençlidir. Ayrıca kameranızı su geçirmez kılıf ile max. 60 metre derinlikte kullanabilirsiniz. (Su geçirmez kılıf pakete dahil değildir, ayrı satın alınabilir.)

Timelapse ile Zamansız Videolar Çekin

Timelapse moduyla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve zamanın akış hızını videoya kaydedin.

8 X Ağır Çekim Modu

8 x ağır çekim modu ile dalga kırılması, çarpma anları ve çok daha fazlasını destansı şekilde yakalayın! Üstelik ağır çekim modunu çekim esnasında aktifleştirebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz.

Yakın Çekimler Yapın Tüm Detayları Kaydedin

Dijital yakınlaştırma modu ile çekimlerinize daha fazla derinlik katın. Bu modu kullanarak yakın çekim yaparken uzak çekime sorunsuz biçimde geçiş yapın.(2)

Matrix Stereo Mikrofon ile Sesi Daha Dinamik Hale Getirin

Matrix Stereo ses teknolojisi video yakınlaştıkça sesi de yakınlaştırarak dinamik ve odaklanmış ses oluşturur. Ayrıca sesi çok yönlü olarak kaydeder.

Kameranızı Üzerinize Yapıştırın

Action 2, manyetik özelliği sayesinde giyilebilir bir aksiyon kamerasıdır. Manyetik kafa bandı ya da manyetik kordon ile kameranızı başınıza ya da göğsünüze basitçe takabilir ve ellerinizi serbest hale getirebilirsiniz. Böylece, hem anda kalabilir hem de o anı kaydedebilirsiniz. (Manyetik kafa bandı pakete dahil değildir. Ayrı olarak satın alınabilir.) (3)

Manyetik Bağlantılar ile Yeni Açılar Keşfedin

Manyetik Rotil Adaptör bilyeli mafsalı ve tekrar tekrar kullanılabilir yapışkanlı tabana sahiptir. Bu sayede farklı açılardan videolar kaydedebilirsiniz. Montaj adaptörlerini hemen hemen tüm ekstrem spor kameralarına güvenli bir şekilde bağlayabilirsiniz.(4) 

DJI Mimo ile Videolarınızı Düzenleyin ve Paylaşın

DJI Mimo uygulaması ile hareket halindeyken bile videolarınızı paylaşın. Action 2 ile çektiğiniz videoları uygulama ile düzenleyebilir, önemli anları zahmetsizce yakalayabilir ve paylaşabilirsiniz. (İlk kullanımda aktivasyon için uygulamanın kullanılması gerekmektedir.)
Uygulamanın içinde çok fazla düzenleme aracı yer alır ve hepsi oldukça basit bir kullanıma sahiptir.

AI Editörü Videonuza Efekt ve Müzik Ekleyin

AI Editörü ile videolarınıza kusursuz geçiş efektleri ve müzikler ekleyebilirsiniz.

Hızlı Dosya Aktarımı Sağlayın

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek bir yerde düzenli şekilde tutmak ve yönetmek için akıllı telefonunuzu kullanın.

Uzatma Çubuğu ve Uzaktan Kumanda ile Kameranızı Kontrol Edin

Uzatma çubuğu ile grup fotoğrafları çekebilir, takılıp çıkarılabilen uzaktan kumanda ile kameranızı uzaktan kontrol edebilir ve sabit videolar kaydedebilirsiniz. Uzatma çubuğunu tripod olarak da kullanabilirsiniz. (Uzatma çubuğu ve uzaktan kumanda pakete dahil değildir. Ayrı olarak satın alınabilir.)

Makro Lens İle Yakın Çekim Videolar Kaydedin

Makro lens ile yakın çekimler yapın ve videolarınızdaki detayları arttırın. Çok katmanlı özel bir kaplamaya sahip olan optik lens camı nesneleri yakınlaştırmak için son derece idealdir. (Makro lens pakete dahil değildir. Ayrı olarak satın alınabilir.)

Çok Yönlü Ses

DJI’ın yeni kablosuz mikrofon sistemi, 250 m’ye kadar mesafelerde bile olağanüstü ses kalitesi ve çift kanallı kayıt imkanı sağlar. Bu sistem, iki mikrofon vericisi, bir alıcı ve ultra taşınabilir bir şarj kutusundan oluşur. Böylece videolarınızın sesi her zaman kristal netliğinde kaydedilir. (Mikrofon sistemi pakete dahil değildir. Ayrı olarak satın alınabilir.)

Kutunun İçinde Neler Var?

DJI Action 2 Kamera Ünitesi
1 DJI Action Dokunmatik Ön Ekran Modülü
1 Manyetik Kordon  
1 Manyetik Bilyeli Montaj Adaptörü
1 Manyetik Montaj Adaptörü
1 Güç Kablosu

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.