fbpx

DJI Goggles Firmware Nasıl Güncellenir ? DJI Goggles Gözlüğü

DJI Goggles Firmware Nasıl Güncellenir ? DJI Goggles Gözlüğü
DJI Goggles firmware veya DJI Go 4 uygulamasını ya da DJI Assistant 2 uygulamasını kullanarak güncellemeyi nasıl yapacağınızı gösterelim.

DJI Goggles Firmware Güncelleme Koşulları

DJI Assistant 2 App kullanarak DJI Goggles  güncellenmesi Diz üstü bilgisayarınızla yada bilgisayarınızla DJI Assistant 2 uygulamasını başlatmanız gerekir. Daha sonra kayıtlı olan DJI hesabınıza giriş yapınız. Kayıtlı hesabınızı kapattığınızda DJI Goggles mikro usb kablosunu kullanarak dizüstü bilgisayarınıza veya bilgisayarınıza bağlayın.Daha sonra DJI Goggles açınız ve sol tarafta bulunan Firmware Upgrade yazısına tıklayınız. Firmware sürümünü seçtikten sonra DJI ’nin Assistant 2 uygulaması otomatik bir şekilde firmware indirip yükseltecektir.Firmware güncellemesi bittikten sonra yeniden Goggles başlatın. DJI Assistant 2 uygulamasını indirip micro usb kablo kullanarak DJI goggles bağlanmadan önce oturum açmak daha iyi sonuçlanır. Eğer googles assistant 2 uygulamasına giriş yapmadan bağlantı yaparsanız uygulama gözükmeyebilir.

DJI Goggles Gözlüğü

DJI markalı ürünler için FPV uçuşlar için tasarlanmış ürünlerdir. DJI Goggles gözülüğü ilk görünüşte VR gözlüklerini anımsatsa da bir çok gözlüğün aksine daha kaliteli ve performansı daha  iyidir .Kafa bandında yerleştirilmiş olan antenler 360 derece güvenli bir bağlantı sunmanızı sağlar. 1280X1440 yüksek çözünürlüğe sahip ve iki ekranı içerisinde barındırmaktadır. Kablosuz Ocusync teknolojisi ile uyumludur. Oldukça iyi perfonmansa ve  özelliklere sahiptir. ActiveTrack ,TapFly,Tripod,Cinematic Mode  ve Terrain Follow  gibi akıllı uçuş özelliklerine sahiptir.En önemli özelliği Head Tracking sayesinde isterseniz dronenuzu isterseniz de baş hareketlerinizle gimbalinizi döndürebilmenizdir. Bu sebepten ötürü kumandaya çok ihtiyaç duyulmamaktadır. DJI Drone Servis olarak yukarada DJI Goggles Firmware güncellemesinin nasıl yapılacağı işlem sırasına göre anlattık. Ayrıca DJI goggles gözlüğünün bir kaç özelliğinden bahsettik. Kullanıcıların aklında oluşan DJI goggles gözlüğü kullanımı hakkında bilgi almak isterseniz veya dronelarınızda oluşan kronik arızalar ve arızalar için DJI Servis ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman bir ekip sizlerin bütün soruları itina ile giderecektir. Drone Dünyası DJI yetkili teknik servis hizmetlerimizden ve yedek parça imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Şimdiden Goggles gözlüğünüz ile keyifli vakitler geçirmenizi dileriz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.