fbpx

DJI Matrıce 200 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

DJI Matrıce 200 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

DJI Matrıce 200 Yazılım Güncellemesi

DJI Matrice  200 modeline ait dronunuzun yazılımın güncelleme işlemini yapmak oldukça kolay bir işlemdir. İşlem adımları aşağıdaki gibidir.
  • Mobil cihazınızı Dji Matrice 200 dronun uzaktan kumandasına bağlayınız.
  • DJI Matrice 200 dronun  uzaktan kumandasını açınız.
  • Mobil cihazınız üzerinden DJI GO 4 App uygulamasını açınız.
  • Dji Go 4 uygulamasını açtıktan sonra ekranın sol köşesinde yer alan turuncu renk üzerinde yazan ‘’ Update Now ‘’ yani Şimdi Güncelleştir butonuna tıklayınız.
 
  •  Güncelleme dosyalarının indirme işleminin işleyişini ilerleme çubuğundan takip edebilirsiniz. Ardından  ürün yazılımının güncellenmesi otomatik olarak başlar. Eğer güncelleme işlemi otomatik olarak başlamazsa  ‘’ Start Update ‘’ yani Güncellemeyi Başlat düğmesine tıklamanız gerekmektedir.
  • Updating yani Güncelleniyor yazısının ekranda gözükmesini bekleyiniz. Dji Matrice 200  cihazınız bip sesi çıkaracaktır ve büyük bir ihtimalle yeniden başlayacaktır. İşleminiz tamamlandıktan sonra ‘’ Update Complete ‘’ yani Güncelleme Tamamlandı mesajını karşınıza çıkacaktır. Sonra olarak Ok butonuna tıklayınız.
  • DJI Matrice 200 yazılım güncellemesi işleminin bitmesi için yeniden başlayacaktır.
DJI Matrice 200 tamir olarak eğer firmware güncelleme  işlemini gerçekleştiremezseniz bu işlemi sizler için çok kısa sürede gerçekleştirebiliriz. DJI Matrice 200 tamir bünyesinde DJI Matrice 200 cihazınız ile ilgili başka teknik sorunlarınız ve arızalarınız varsa teknik servisimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. DJI Matrice 200 firmasına 0533 056 32 88 numaralı Whatsapp numarasından ulaşabilirsiniz. DJI Matrice 200 tamir servisi olarak kırımsız uçuşlar dileriz.  
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.