fbpx

Drone Tamiri İstanbul – Drone Tamiri İçin Daha Fazla Vakit Kaybetmeyiniz

Drone Tamiri İstanbul – Drone Tamiri İçin Daha Fazla Vakit Kaybetmeyiniz

Fazla Vakit Kaybetmeyiniz

Drone Dünyası firması olarak deneyimli ekibimiz sizden önceki müşterilerimizin sorunlarını çözdüğü gibi sizlere de yardımcı olabilir .Drone tamiri İstanbul da yer alan firmadır. DJI teknik servis konusunda her türlü hizmeti ve desteği vermekteyiz. DJI markalı bütün  dronlar için DJI servis olarak arıza tespiti ,bakım, onarım ve  tamiri yapılmaktadır. Dronunuzun kolu kırılmış olsun ya da kabuk hasar görmüş olsun veya gimbal değişiminin gerekiyor olması farketmez bu konuda uzman teknisyenlerimiz sizler için en hızlı, en pratik  ve en uygun fiyatlı çözümü sunacaklardır. Drone Tamiri servisimizden faydalanıp mutlu şekilde ayrılan bir kişi olabilirsiniz. Zamanınızın ve cihazlarınızın ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu yüzden daha fazla vakit kaybetmeden en kısa zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz. DJI markalı dronlar için Türkiye’nin her yerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Related Posts
4 Comments
Avatar
Alican Deniz

Merhaba benim bir dronum var bir pervanesi dönmüyor bunu nasıl yapcağımı bilmiyorum yardım edermisiniz ?

dronetamiri
dronetamiri

merhaba. Öncelikle görmek gerekir fakat büyük ihtimal ile motorunuzun bozuk olduğunu düşünüyoruz. Teknik servis hizmeti almanız gerekmektedir.

Avatar
Cihan

Aden x67 dronum var uçuşta hafif kalkıyor pil ötmeye başlıyor ve 30cm de sağa sola gidip iniyor pil bitmiş olduğu içinmi kalkmıyor olabilir

dronetamiri
dronetamiri

Merhabalar cihan bey aden markalı dronlar hakkında bilgi sahibi degiliz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.