fbpx

DJI Mavic Air Cihazınızla Alakalı Merak Edilenler ?

DJI Mavic Air Cihazınızla Alakalı Merak Edilenler ?

DJI Mavic Air Cihazınızla Alakalı Merak Edilenler

DJI Mavic Air Servis olarak dronunuzla alakalı merak ettiklerinizden kısaca bahsedicek olursak ;
  • DJI Mavic Air Wi-Fi Şifresi Ve Adı Nasıl Bulunur ?

Akıllı telefon ile kullanmak istiyorsanız dronunuzu wi-fi üzerinden bağlamanız gerekmektedir. DJI Go 4 uygulaması ile dronun QR kodunu taratıp yada batarya üzerinde yer alan drone ait özel wi-fi kullanıcı adı-şifresini manuel olarak girip işleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
  • DJI Mavic Air Wi-Fi Şifresi Ve Adını Nasıl Değiştirilir ?

Dronun wi-fi şifresi ve adını DJI GO 4 uygulaması ile akıllı telefonunuzdan değiştirebilirsiniz. DJI Assistant 2 programını kullanarak da bilgisayarınızdan değiştirebilirsiniz.
  • DJI Mavic Air Wi-Fi Şifresi Ve Adını Nasıl Bulabilirim ?

DJI Mavic Air dronun kendisine ait şifresi ve adı vardır. Dronunuzun gövdesinin yanında yani batarya kısmında yada taşıma çantanızda listelenmiştir.
  • Video Aktarım Sırasında Frekans Bantlarının Ayarlarını Kendimiz Yapabilir miyiz  ?

DJI GO 4 frekans bandını otomatik seçer. Ama istediğinize göre 2.4 GHz-5.8 GHz aralığında değişiklikte yapabilirsiniz.
  • DJI Mavic Air Video Aktarım Menzili
Uzaktan Kumanda ile Bağlantı ( Müdahale olmadan 2.4 GHz FCC : 4000 m , CE : 2000 m , SRRC : 2000 m Müdahale olmadan 5.8 GHz FCC : 4000 m ,CE :500 m , SRRC : 2500 m ) Mobil Cihaz İle Bağlantı Maksimum Uzaklık-Yükseklik : 80 m- 50 m
  • Neden DJI GO 4 uygulaması güncellemeyi tamamlamak için neden yeniden internete bağlanması gerektiğini gösteriyor ?
Güncelleme işleminiz tamamlandıktan sonra dronunuzu yeniden başlatmanız gerekmektedir. Cihazınız yeniden başladıktan sonra dronunuzu Wi-Fi bağlantısına bağlayınız. DJI GO 4 uygulaması sizlere güncelleme için size uyarıda bulanacaktır. Yukarıda DJI Mavic Air kullanıcılarına cihazınızla alakalı merak edilenlerden kısaca bahsettik. Dronunuzla alakalı bakım , onarım ,yedek parça ve tamir ihtiyacı duyuyorsanız DJI Mavic Air Servis ile iletişime geçebilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. DJI Mavic Air Servis olarak kırımsız uçuşlar dilerken sizleri Perpa Ticaret Merkezinde yer alan  firmamıza bekleriz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.