fbpx

DJI Spark Servis Ve DJI Mavic Air Servis Firması Hakkında

DJI Spark Servis Ve DJI Mavic Air Servis Firması Hakkında
DJI markasının üretmiş olduğu en küçük cihazlardan olan DJI Spark ve DJI Mavic Air hakkında bazı teknik bilgilerden ve özelliklerden bahsedelim. Ayrıca DJI Spark Servis ve DJI Mavic Air Servis olarak hizmetini verdiğimiz  arızalardan bahsedelim.

DJI Spark Mini Akıllı Drone

Renkli ,küçük ve akıllı mini drone DJI  Spark cihazınızı istediğiniz yere uçurabilirsiniz. Güçlü bir kamera sistemine sahiptir.Video Özellikleri açısından 30 p ‘de Full hd video ve 3,968X2,976 çözünürlükte fotoğraf çekilen 12 Mp 1/2.3 cmos sensöre sahip olan dronedur. DJI Spark akıllı bir drone olup sizi tanıyarak aktive olmaktadır. Elinizden dronenunuzu bıraktığınız da yukarıya yeterli olacaktır. El hareketleri ile çağırdığınız da geriye gelebilir. Sizin kontrolünüzde olan cihazınızı uzaktan kumanda yardımı ile elinizle ve mobil cihazınızla yada DJI gözlük ile kontrol altına alabilirisiniz. Gps sistemini kullanarak önüne çıkan engelleri algılar. Spark drone otomatik bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Müthiş görüntüler elde edebilirsiniz. Uçmayı bilmiyorsanız  TapFly kullanabilirsiniz.

DJI Mavic Air Drone

DJI’nin yeni ürünü olan DJI mavic air nerdeyse cep telefonu büyüklüğünde olup dikkatleri üzerine çekiyor. DJI mavic pro’dan yarı yarıya daha küçük bir modeldir. Yaklaşık olarak %41 oranında dji mavic air daha küçüktür.4K video formatında 30 kare çekim yapabilme özelliğine sahiptir.1920 X1080 video formatında da 120 kare çekim yapabilmektedir. Slow motıon özelliğini kullananlar tarafından oldukça ideal bir cihazdır.3 Eksenli gimbale sahiptir. Bu sayede stabil görüntü ve titreşimsiz iyi görüntüler elde edebilirsiniz. Boomerang modu ile havada cinematic çekimler yapmanızı sağlar. 21 dakika hava da kalabiliyor. Saatte 60 km hıza ulaşabiliyor. DJI Mavic Pro ,DJI Inspire ve DJI Phantom serilerine daha yavaştır. 12 megapiksel fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Bu şekilde videolarınızla birlikte fotoğraflarınızı da kolayca çekebilir ve anılarınızı biriktirebilirsiniz. DJI Mavic Air drone 8 gb dahili hafıza bulunmaktadır. Ayrıca mikro sd kartta takabilirsiniz.Beyaz, siyah ve kırmızı renkleri mevcut olup şık tasarımlardır. Peki Drone dünyası olarak biz bu iki cihaz hakkında neler yapabiliyoruz.

DJI Spark Servis / DJI Mavic Air Servis Konuları

  • DJI Spark Gimbal Değişimi Tamiri
  • DJI Spark ESC Statüs Hatası Ve Tamiri 
  • DJI Spark İniş Takımlarının Değişimi Ve Tamiri
  • DJI Mavic Air Gimbal Değişimi Ve Tamiri
  • DJI Mavic Air ESC Statüs Hatası
  • DJI Mavic Air İniş  Takımlarının Değişimi Ve Tamiri ,
Drone Dünyası DJI Spark Servis teknik ekibi zarar gören ya da kırılan dronelarınızın onarımını kısa sürede gerçekleştirmektedir. DJI Mavic Air Servis bünyesinde her türlü kasa değişimi, motor arızlarını ve kasa değişimi yapılmaktadır.Eğer sizde spark yada mavic air drone sahipseniz ve yedek parça sorunu yaşıyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçerek temin edebilirsiniz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.