fbpx

DJI Mavic Air Drone Ve Özellikleri Hakkında Bilgiler

DJI Mavic Air Drone Ve Özellikleri Hakkında Bilgiler
DJI ın yeni drone modeli Mavic Air artık satışa çıkarıldı. En uygun fiyat olan DJI Spark modeli ile en profesyonel olan DJI Mavic Pro arasına giren bu cihaz DJI Mavic Air boyutu ve fiyatı bakımından oldukça dikkat çekiyor. DJI Mavic Air kanatlarının katlanabilirliği bakımından Mavic Pro ya çok benzemesinin yanı sıra küçüklüğü bakımındanda Mavic Spark a benziyor. Hafifliğine değinicek olursak neredeyse Mavic Pro’dan yarı yarıya daha hafif.

DJI Mavic Air Özellikleri

-12 megapiksel çözünürlüğünde 1/2.3 inçlik bir kamera -4k çözünürlükte 30 fps -Full HD çözünürlükte 120 fps -Saatte yaklaşık 68 km hız -4 km uçuş menzili -Isınmaya karşı yeni bir havalandırma sistemi -3 farklı kaza sensörü önleyicisi -21 dakika havada kalış süresi -8 gb dahili hafıza kartı -32 megapiksel çözünürlükte panaroma fotoğraf çekme özelliği -Siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçme özelliği Bu özelliklerde böyle bir cihazın fiyatları da müşterileri memnun ediyor. Her türlü DJI Mavic Air teknik bakım ve onarım tarafımızca DJI Mavic yetkili servis yapılmaktadır.
Related Posts
2 Comments
Avatar
Yoldaş

Denize düştü ne yakabilirim

dronetamiri
dronetamiri

Merhaba öncelikle geçmiş olsun tavisyemiz denize düşen aracı tatlı su ile 2 kere iyi içine nüfus edecek şekilde yıkayıp kurumaya bırakmak ve sonrasında elektronik müdahale edebilecek birine teslim etmektir. Sakın tekrar batarya takmayın çok daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.