fbpx

Drone Teknik Servis Bakımı Ve Drone Onarımı Hakkında

Drone Teknik Servis Bakımı Ve Drone Onarımı Hakkında
Drone Dünyası yaklaşık 10 seneyi aşkın bir şekilde Dron tamiri, bakımı ve satışı yapmaktadır. Ülkemizde DJI servis denildiği zaman Drone Dünyası’nın köklü bir yapıda ve bilgin bir şirket olduğunu görmektesiniz.Yere düşürdüğünüz, kırdığınız ve herhangi bir sebepten sorunlu olan cihazını bizlere gönderip, bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Drone Dünyası Yetkili Servisi

Kalitemiz başta olmak üzere siz değerli kullanıcılarımızın her türlü sorunlarını gidermek ve her türlü arızalarınıza çözüm bulmak koşuluyla kendimizi ispat etmiş ve Türkiye’de sayılı şirketler arasına girmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizin kalitesi kadar, drone teknik servis onarımından sonra hizmetin de iyi olması bizler için çok önemli. Özellikle ülkemizde bazı teknik servislerin yetersiz hizmet kalitesi kullanıcıların dert yakındığı konuların başında geliyor. Teknik servisin ne kadar önemli olduğunu bilen ve son yıllarda büyük projelere imza atan Drone Dünyası şu anda DJI Teknik Servisinde en üst sırayı almıştır. Perpa İş Merkezinin içinde bulunan Drone Dünyası Servisi her türlü Drone hizmetini sorunsuz bir şekilde alıp, teslim etmektedir. Müşterilerimizin elden ve kargo yoluyla gönderdiği cihazları maksimum 3 iş günü içerisinde onarıp teslim etmektedir. Drone Teknik Servis  firması olarak önceliklerimiz;

Arıza Tespiti

Servisimize gelen cihazların ilk olarak neresinde sorun olduğu teknik bakım ve onarım uzmanı tarafından tespit edilir uzman eller tarafından kontrol edilen cihazın onarım bedeli müşterilerimize bildirilir.

Yapım Aşaması

Arıza tespiti yapılan cihazın fiyat teklifi bildirildikten sonra müşterimiz tarafından verilen onay ile cihazın yapım aşamasına başlanır. Servisimizde gerekli bütün  teknik malzemeler mevcuttur.

Bilgi Verme

Yapım aşamasından geçen cihazların tamirinin yapımı ardından müşterilerimize cihazınızın yapıldığı tarafımızca bildirilir.

Teslimat

Cihazınızı kargo yolu ile veya ofisimizden alabilirsiniz.   Bilgi almak ve bize danışmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Bizden fiyat teklifi almadan Drone Tamiri ettirmeyin.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.