fbpx

Merak Edilen DJI Phantom 5 Söylentileri Devam Ediyor !

Merak Edilen DJI Phantom 5 Söylentileri Devam Ediyor !
Frank Wang  2006 yılında DJI kurtuktan sonra tüketicileri için drone üretmeye başladı .Şu an ki söylentiler ise yeni bir drone piyasaya sürülecek olması ve karşınızda yeni drone  DJI PHANTOM 5  ; Boyut : 16 X 8,6 X 12,6 İNÇ Ağırlık : 8,5 LBS Maksimum Hız : 55 MPH Maksimum Aralık :7 KM İki Yuva : SD KART ve MİKRO USB – Bireyi otomatik olarak izleyebilme – Güçlü pil sistemi ,soğuk havalarda uçarken otomatik olarak pilleri ısıtıyor. – Phantom 5 X piller 1.4 Lityum Polimerdir. – Otomatik kalkış ve drone kontrolünü kolaylaştıran GPS teknoloji – Companion App ,fotoğraf makinesinin çektiği görüntünün görüntülenmesine izin verme – Videoları 4K kalitesinde yakalayabilir. – Değiştirilebilir mercek kamerasının yeni nesilleri – Daha iyi kamera yeteneği ve optiği – 1 inç CMOS görüntü alıcısı – DL -M Objektif montaj aparatı – Objektifinin 22 megapiksel çözünürlüğü bulunuyor. -Yüklü olarak gelen çift pusula modülünden dolayı oldukça güvenilir. -Fotoğrafların ve diğer görüntülerin daha pürüzsüz olarak çekilmesini sağlayan360 gimbals sabitleme teknolojisi – Yeni ve ilginç uçuş modları – 360 derece engel sensörü ( akıllı çarpışma özelliği ) – Geri çekilebilir iniş takımı – GPS ‘den bağımsız izleme sistemi –  Mevcut dijital bağlantıları Lightbridge ve OcuSync –  İki iletim bandı ( 2.4 GHZ ve 5.8 GHZ ) – Geliştirilmiş uçuş süresi ve daha iyi uçuş mesafesi – Spor Modunda marjinal olarak daha hızlı hız (Phantom 4 şu an 4 ile 45 mil) satte 55 mil hız alabilir. – Hareket modu teknolojisi ve palmiye başlatma /iniş 33 dakikalık umut verici pil yükseltme

DJI Phantom 5  Drone Tamiri

DJI markasının yeni bir ürünü olan phantom 5  drone’nun bozulması,parçalanması ,kırılması ,sonuncunda tamir gereksinimi duymaktadır. Elektrik ve elektronik bilgisi olmayan insanların yapabileceği türden basit bir işlem değildir. DJI phantom 5  serisinin tamiri her yerde yapılmamalıdır. Genel olarak insanlar bu gibi ayrıntılara pek önem göstermezler ama drone tamiri için bu konu önemlidir. Hasar gören yada kırılan drone’larınızı bu işi bilmeyen teknik servislere götürmenizi önermiyoruz. Biz drone dünyası olarak Ana kart değişimi ve onarımı elektronik devrelerde bakım ve onarımını yapmaktayız.

Drone dünyası teknik servisinde Phantom 5  ile ilgili olarak;

-Batarya Tamiri Ve Değişimi -Batarya Yazılımı -Kamera Ribon Kablosu Değişimi -Gimbal (Kamera) Tamiri Ve Değişimi -Gimbal Cable Tamiri -Kamera Sabitleme Tutacağı -İniş Takımları (Ayak) Değişimi -Body ,Kabuk ,Shell ,Vücud Değişimi -ESC Statüs Hataları -Sensör Değişimi -Anakart Değişimi -Kumanda Tamiri -Kumanda Ekran Değişimi Ve Tamiri -Motor Tamiri -Eksik Pervaneleri Tamamlama -Motor Ve Pervane Arasındaki Adaptör Değişimi -Phantom 5  Pro Sıvı Teması -Phantom  5  Pro Yedek Parçaları DJI Phantom 5 Tamiri ve  DJI Phantom 5   Servisi için drone dünyasına bekleriz. Türkiye’de drone tamiri ve Drone Servisi ile üstün başarılar sergilemiş olan firmamız kaliteli, güvenilir ,hızlı ve düşük maliyetli çözümler üretmektedir.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.