DJI Servis Faydaları Ve DJI Servis Hizmetlerimiz Nelerdir ?

DJI Servis Faydaları Ve DJI Servis Hizmetlerimiz Nelerdir ?
DJI Servis merkezi İstanbul Perpa ticaret merkezi içerisinde olup en pratik çözümleri sizlere sunuyor . Yaklaşık 10 seneyi aşkın bir şekilde kendimizi ispat etmiş ve Türkiye’de sayılı şirketler arasına girmiş bulunmaktayız. Donanım konusunda büyük bir artı sunacak olan firmamız kaçırılmayacak çözümlerle bir telefon kadar uzağınızda. Kaçırılmayacak hizmetleri ,yenilikleri takip etmesi ,profesyonel çözümleri ile sizlerin yanınızdayız. Günümüz teknolojisi olan drone’lar hızlı teknolojiler arasında karşımızda .Güncel yaklaşımları takip ederek drone teknolojilerindeki değişimi ve bu sektördeki büyümeyi izleyerek sizleri bu konuda bilgilendirmeye devam edeceğiz. Teknik servis arayışınızda daha  sistemli, cihazınıza daha duyarlı olan daha estetik bir DJI Drone Serviseminiz ki drone’nuzu daha uzun yıllar kullanmanıza sebep olacaktır. DJI drone servis faydaları bu konundan ötürü çok önemlidir.

Hızlı Servis

Firmamıza kargo yolu ile yada elden teslim ettiğiniz  arızalı cihazlarınızın durumu en kısa süre içinde öğrenebilmeniz için Teknik Servis Elemanlarımız bu konuda sizleri bilgilendirerek çözüm yoluna gidecektir.

Ücretsiz Arıza Belirleme

DJI servise gelen cihazlarınızın arıza tespiti firmamızca ücretsiz olarak bakılmaktadır. DJI drone servisine gelen cihazların ilk olarak sorunun neresinde olduğu teknik onarım ve teknik bakım uzmanı tarafından kontrol edilen cihazların onarım bedeli müşterilerimize bildirilir.

Ücretsiz Bakım

DJI drone servis olarak cihazlarınızın bakımını teslim sırasında ücretsiz olarak yapmaktayız.
Teslimat
Cihazlarınızı ofisimizden yada kargo yolu ile alabilirisiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden drone dünyası olarak ,Drone Servis ,DJI drone servisi ,drone tamir yetkili teknik servis konusunda her türlü desteği ve hizmeti sunmaktayız. DJI drone ürünüz (DJI  Inspire 1, DJI Inspire 2,DJI Phantom 3 ,DJI Phantom 3 Pro, DJI Phantom 3 Advanced, DJI Phantom 4,DJI Phantom 4 Pro ,DJI Phantom 4 + ,DJI Phantom 5 ,DJI Phantom 5 Pro,DJI Phantom 5 Advanced, DJI Mavic Pro,DJI  Mavic Air, DJI Spark ,DJI Tello, DJI Ronin ,DJI Matrice 100, DJI Matrice 200, DJI Matrice 600  )ne olursa olsun bizlere ulaşabilirsiniz. Biliyoruz ki vakitiniz ve zamanınız çok kıymetli . Ürünlerimizin kalitesi kadar, servis onarımından sonra hizmetin de iyi olması bizler için çok önemli.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.