fbpx

DJI Smart Controller Piyasaya Sürüldü ! Smart Controller Teknik Özellikleri

DJI Smart Controller Piyasaya Sürüldü ! Smart Controller Teknik Özellikleri
DJI ,Mavic serisi ( Mavic 2 Pro  ve Mavic 2 Zoom ) dronlar ile uyumlu olan yeni kumandasının tanıtımı gerçekleştirdi.DJI Smart Controller dahili ekranlı kumandası ile büyük bir fark yaratıyor.5.5 inç dahili ekrana sahip olan DJI Smart Controller  ile zorlu koşullarda bile net ve parlak bir görüntü elde edebilirsiniz. DJI Smart Controller kumanda Android ile çalışmaktadır. Hem profesyonel hem de amatör kullanıcılar için işe yarayacak bir ekipmana benziyor. Smart Controller 8 km kadar güvenli bir şekilde uzun menzilli iletime sahiptir.2.4 GHz ile 5.8 GHz arasında otomatik geçiş sağlamaktadır. Taşınabilir  ultra parlak bir ekran  ve tasarıma sahiptir.-20 ile -40 derece sıcaklıkta çalışmaktadır.

Smart Controller Teknik Özellikleri

            5.5 inç dahili ultra parlaklık 1080 P OcuSync 2.0 Full –HD Video İletimi 1000 cd /m2 kadar parlaklık sunar -20 0 C ile 40 0 C arasındaki sıcaklıklarda çalışır Özelleştirilmiş Android Sistemi DJI Go 4 uygulaması ile görüntü ve videoların paylaşımı

SkyTalk Özelliği

SkyTalk özelliği ile başka kişilerinde hava deneyiminize katılmasını sağlayabilirsiniz. Kamera görüntülerinizi sosyal medyada İnstagram ,Twitter ve Facebook gibi platformlarda canlı yayınlamak için kullanabilirsiniz. Kısa videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza anında olanak sağlamaktadır. Dahili mikrofon ve hoparlör ile birlikte gelmektedir.H.264 ve H.265 ile 4 K 60 fps hızında HDMI ile video oynatabilir.

Smart Controller Batarya

Smart Controller 5000 mah kapasiteli bataryaya ihtiyaç duymaktadır. 2,5 saate kadar sürekli çalışmakta ve yeniden dolması için de 2 saat gerekmektedir.  
DJI Smart Controller Satış Fiyatı
  Smart Controller 650 $ satış fiyatına sahiptir. Fiyat olarak biraz pahalı olmasına rağmen radyo menzili  ve gün ışığının fazla olmasıyla drone pilotlarının sorunlarına çözüm bulmaktadır.DJI Smart Controller almak için tıklayınız.
Smart Controller   Kutu İçeriği
  DJI Akıllı Denetleyici 24 W USB Hızlı Şarj cihazı USB3 C Tipi Kablo Yedek Kontrol Çubuğu Dip Not : OcuSync 2.0 teknolojisi ile uyumlu olan DJI ürünleri ile uyumludur. Dronunuzun en son güncel yazılımı taşıdığından emin olunuz. Wi-Fi gerekmektedir.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.