fbpx

DJI Spark Servis Ve DJI Spark Drone Servisi Hakkında

DJI Spark Servis Ve DJI Spark Drone Servisi Hakkında
DJI Spark cihazınız çarpma sonucunda hasar alıp kolu kırılabilir. Bu durumlarda DJI Spark Servis olarak kolu kırılan cihazınızın tamiri için 2 yöntem mevcuttur. Birinci yöntem kırılan spark dronun  kolunu onarama yöntemidir. Bu yöntemi tercih etmemizde ki sebep siz değerli müşterilerimize daha uygun maliyetli çözümler üretebilmektir. Spark Dronun kolunu daha önce özel yapıştıma yöntemi ile defalarca kez onardık ve eski halinden  daha iyi olacağına firma olarak garantisi veriyoruz. İkinci yöntem ise kırılan kolu onarmadan sıfır kol ile değişimini yapmaktadır. Spark Servis olarak elimizde dronunuza ait  tüm yedek parçalar mevcuttur. Spark drone ile ilgili aklınıza takılan her türlü arızayı ve teknik bilgiyi internet sayfamızda yer alan iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.
Related Posts
2 Comments
Avatar
ihsan yanıkoğlu

dji spark marka dronumu dün 20:00 saatinde kaybettim 3 saat sonra konumdan buldugumda herhangi bir kırık yoktu ters bir şekilde duruyordu ve yağmur yağmıştı kameranın oraları ıslaktı fön makinesiyle kuruttum ama çalıştırmadım. Ne yapmam gerekiyor çalıştırırımsam sorun çıkarmı yoksa size mi getirmem lazım.acil cevap bekliyorum teşekkürler.

dronetamiri
dronetamiri

Merhaba Ürüne öncelikle kesinlikle batarya takılmamalıdır. Ürün çeşitli kimyasal maddeler aracılığıyla devre temizliği yapılmalıdır. Sonrasında kısa devre analizi yaptıktan sonra start verilmelidir. Eğer ürüne yanlış müdahale ve yanlış zamanda test ettiğinizde artık ürün kullanılamaz hale gelecektir. Kısacası ürün hakkında yardım almanız önerimizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.