fbpx

DJI Yetkili Servis Ve DJI Yetkili Servisi Firmamız Hakkında

DJI Yetkili Servis Ve DJI Yetkili Servisi Firmamız Hakkında
Quadcopter ve multikopter dronlarınızla belirli süre içerisinde kaza yada kırım yaşamaya ihtimaliniz büyüktür. Özensiz ve  dikkatsiz kullanım veya yeterli olmayan pilotajlardan kaynaklı kırımlar sonucunda gimbalde ,motorlarda ,kasada ,motorlarda arızalar meydana gelmektedir.DJI Yetkili Servis ( Özel Servis )İstanbul Perpa Ticaret Merkezi içerisinde cihazlarınızın markası ,modeli önemli olmadan arıza tespiti yapıp cihazınıza yapılması gereken gerekli bütün işlemleri yapmaktayız.

DJI Yetkili Servisi 

Vaktinizin ve dronlarınıza ne kadar önem verdiğiniz farkındayız. Arızaları olan cihazlarını bize gönderin ve hızlı onarım sonucunda hızlı geri dönüş sağlayalım.
  • Arızalı ürünlerinizi kendi kutusunda eğer kutusu yoksa zarar görmeyecek şekilde paketleyiniz. Eğer cihazınız zarar gördüyse hiç bir şekilde işlemde bulunmayınız.
  • Arızalı Ürünlerinizi Mng kargo aracılığıyla  iletişim bölümümüzde yer alan adres bilgilerimize ulaşarak göndermeniz mümkündür.
  • DJI Yetkili Servis bünyesi içerisinde yer alan teknisyenlerimiz güvenilir ve hızlı bir şekilde cihazlarını onarmaya başlayacaktır.
  • Onarımı gerçekleşen dronlarınızın geri dönüşü en hızlı şekilde sağlanacaktır.
DJI firmasının ürünleri drone kullanıcıları tarafından önemli olup bu ürünlerin kullanımı ,servisi ve tamiride bir o kadar önemlidir. Drone Satışı, Drone tamiri, Drone Servisi konusunda yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeler ve bilgi birikimimizi DJI markalı dronelar da müşterilerimize hizmet vermekten firma olarak gurur duymaktayız.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

.